Menu

simplehuman - Worki na śmieci rozmiar H 20 szt.

Cechy produktu

  • Producent simplehuman 
  • Ilość 20 

Opis

Wprowadź porządek i czystość do swojej kuchni. Worki na śmieci w wymiarze H simplehuman pozwolą zachować w Twoim domu porządek. Są komfortowe w użytku. Nie ściągają się, nie ślizgają, świetnie pasują do koszy simplehuman, które genialnie ukrywają krawędzie worków.

dzięki czemu Twoje wnętrze pozostaje schludne i estetyczne.Worki simplehuman produkowane są z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu worki nie przeciekają i są wytrzymałe na rozdarcia. Worki posiadają sznurek, który pozwalawydobywać worek i go wynosić.

parametry:- materiał: tworzywo nienaturalne- rozmiary worka: 47 x 71 cm- objętość: 30-35 l firma simplehuman prężnie rozwija się już od 18 lat. Stale doskonalone akcesoria do kuchni i łazienki doceniają konsumenci na całym świecie.

simplehuman to kanadyjska producent, której produkty zostały wykorzystane w znanych produkacjach filmowych. Produkty simplehuman był elementami scenicznymi w takich serialach jak: “Doktor House”, “Gotowe na wszystko”, “Lost”, “Herosi” i “CSI Miami”.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta simplehuman w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Nie musisz się dodatkowo martwić dostawą.

Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl Powrót

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.