Menu

simplehuman - Worki na śmieci rozmiar K 20 szt.

Cechy produktu

  • Producent simplehuman 
  • Ilość 20 

Opis

Wprowadź porządek i czystość do swej kuchni. Worki na śmieci w wymiarze K simplehuman pozwolą zachować w Twoim domu porządek. Są wygodne w użytkowania. Nie ściągają się, nie ślizgają, genialnie pasują do koszy simplehuman, które genialnie ukrywają krawędzie worków.

dzięki czemu Twoje wnętrze pozostaje schludne i estetyczne.Worki simplehuman tworzone są z trwałego tworzywa nienaturalnego, dzięki temu worki nie przeciekają i są niepodatne na rozdarcia. Worki posiadają sznurek, który pozwalawyciągać worek i go wynosić.

cechy:- materiał: tworzywo nienaturalne- wymiary worka: 62 x 71 cm- objętość: 35-45 l producent simplehuman prężnie rozwija się już od 18 lat. Stale doskonalone akcesoria do kuchni i łazienki doceniają konsumenci na całym świecie.

simplehuman to kanadyjska producent, której produkty zostały wykorzystane w znanych produkacjach filmowych. Produkty simplehuman był elementami scenicznymi w takich serialach jak: “Doktor House”, “Gotowe na wszystko”, “Lost”, “Herosi” i “CSI Miami”.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki simplehuman w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Nie musisz się dodatkowo martwić dostawą.

Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.