Menu

KINDERKRAFT Wózek spacerowy Vesto szary

Cechy produktu
  • Producent KinderKraft 
Opis

Wózek spacerowy Vesto szary Główne mocne strony: Siedzisko montowane przodem i tyłem do kierunku jazdy Amortyzowane, bezobsługowe, lekkie koła Oparcie rozkładane do pozycji leżącej wspaniały na miejskie wycieczki i pozamiejskie wyprawyVESTO zaprojektowano z myślą o komforcie dziecka i rodzica.

Dzięki nieprzebijalnym, zwrotnym kołom prosto się go prowadzi, a w trudniejszym terenie amortyzacja i blokada do jazdy na wprost zadbają o komfort malucha. Dzieci niewątpliwie docenią także możliwość konstrukcji siedziska w dwóch kierunkach, a także dużą wodoodporną budkę z filtrem UPF50, a rodzice - pakiet użytecznych akcesoriów na każdą pogodę.Amortyzacja na cztery kołaSpacerówka VESTO ma cztery amortyzowane koła.

Dzięki nim każdy spacer, nawet ten po szutowej ścieżce, będzie komfortowy i bezpieczny.Nieprzebijalne kołaKoła wyprodukowane są z wytrzymałej pianki - dzięki niej są nieprzebijalne i odporne na ścieranie. Rewelacyjnie poradzą sobie na asfalcie czy płycie chodnikowej.Oparcie dostosowywane do pozycji leżącejWózek spacerowy VESTO ma oparcie z 3-stopniową regulacją.

Można je rozlożyć do pozycji leżącej - malec chce obserwować świat? A może woli się przespać? VESTOscalisz do potrzeb swojego dziecka!Złożysz i rozłożysz jedną rękąZastosowany w wózku system CLICK FOLD pozwala prosto rozłożyć i złożyć spacerówkę.

Zrobisz to jedną ręką!2 kierunki jazdySiedzisko spacerówki można wpiąć tyłem i przodem do kierunku jazdy. To udogodnienie pokochają bardzo dzieci, które wciąż chcą utrzymywać z rodzicem kontakt wzrokowy podczas spacerów.spora wodoodporna budka z filtrem UPF50 Spacerówka ma obszerną budkę, która świetnie chroni przed słońcem i wiatrem.

Jest wodoodporna oraz wykonano ją z materiału z filtrem UPF50.Najważniejsze funkcje: Bezpieczny po złożeniu Wypinana z obu stron barierka Hamulec STOP RIDE Zwrotne przednie koła 5-punktowe pasy Okienko do kontaktu z dzieckiem Pojemny kosz Siateczka do wentylacji dopasowany do wzrostu rodzica {pomocn|przydatn)e akcesoria

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.