Menu

Wózek Greentom Classic white - mint

Cechy produktu
  • Producent Greentom 
Opis

(AF) Wózek Classic Pierwszy „zielony" wózek na Ziemi. Greentom Classic jest nie tylko jednym z najlżejszych wózków na świeciew dodatku jedynym w całości naturalnym, wykonanym z materiałów poddanych recyklingowi.

To wózek nowej generacji, lekki, wytrzymały i komfortowy. Sprawi, że każda podróż niepokaźnego pasażera będzie komfortowa, bezpieczna i zielona. W naszych produktach nie wynajdziesz śladu szkodliwych chemicznych składników.

Produkty Greentom są testowane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami a elementy siedzisk poddane są najszczególniej rygorystycznym testom toksyczności tworzyw. Do stworzenia spacerówki Classic niezbędna jest rama podstawowa oraz tapicerka Classic./p> Zielone fakty - rama wytwarzana w 100% z recyklingowego polipropylenu- siedzisko materiałowe wytworzone w 100% z powtórnie przetworzonych butelek PET (74 butelek po napojach)- nieskomplikowany w montażu i demontażu- produkty Greentom nie zawierają ftalanów, BPA, PVC i są nietoksyczne cechy:- bardzo zwrotny- lekki- wygodna pełna rączka- proste składanie, blokowanie po złożeniu- kompaktowe przechowywanie w pozycji pionowej- płynna regulacja pozycji siedziska- kosz zakupowy łatwy do demontażu i wyczyszczenia tabela Specyfikacja: rozmiary po rozłożeniu 103 x 55 x 76 cm 40.7 x 21.7 x 29.9" rozmiary po złożeniu 75,5 x 55 x 29 cm 29.8 x 21.7 x 11.4" Waga wózka 7 kg 15.4 lbs Udźwig kosza 2 kg 4.5 lbs wyszczególnionia wiekowe 6 miesięcy do ± 4.5 lat Max waga i wzrost dziecka 18 kg / 110 cm 40 lbs / 43" Regulacja pozycji oparcia ✔ prosty system składania ✔ Zdejmowana barierka ✔ Przedłużony daszek ✔ charakterystyczna gwarancja 2 lata Dożywotnia gwarancja na ramę po zarejestrowaniu, dotyczy jedynie pierwszego właściciela Nie zawiera BPA-, PVC-, ftalanów I innych substancji toksycznych ✔ Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa ✔ Ochrona przeciwsłoneczna UPF 50+ ilość butelek PET użytych do produkcji tapicerki 74

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.