Menu

Wózek ogrodowy G21 GD 90

Cechy produktu

  • Producent G21 

Opis

Wózek ogrodowy G21 GD 90 ma funkcjonalną składaną platformę o metalowym wyplocie o objętości 90 l, nośność 300 kg i 4 dmuchane kołana dwóch osiach, z których jedna jest kierująca. Dzięki czemu wózek jest nieskomplikowany w kierowaniu i nietrudny i komfortowy w obsłudze.

Wszechstronne wykorzystanie zakup sobie pomocnika, który przejmie na siebie uciążliwą pracę związaną z przemieszczaniem ciężkich ładunków. Wózek ogrodowy G21 GD 90 wykorzystasz nie tylko w ogrodzie podczas sprzątania liści, trawy, odpadów ogrodowych albo gleby w workach, ale także na budowie do przewożenia tworzyw budowlanych lub narzędzi.

Dzięki jego nośności z łatwością przemieścisz ładunki o wadze aż do 300 kg. Dwa w jednym nabywając wózek G21 GD 90, zyskasz wózek z platformą, który z łatwością zmienisz w wózek platformowy do przewożenia większych ładunków.

załączony klucz z bezpiecznym przymocowaniem do wózka prosto poluzuje elementy blokujące, i następne złożenie burt będzie kwestią kilku sekund. Na wózek można w...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.