Menu

Wyciskacz do czosnku Helix Joseph Joseph ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY

Cechy produktu

  • Producent Joseph Joseph 

Opis


rozdrabnianie czosnku może prowadzić do muehseligen sprawy, gdy są one niepodatne na na jednoczesne uzyskiwanie dostępu i prasowanie trudno znajduje się. W sytuacji znalezienia rozwiązanie posiadają teraz funkcjonalne głowice w przypadku josephjoseph, które powodują, iż dociskowego mieści Helix własnego.
Tak to działa
Ustaw jedna albo dwie obranych lub nieobrane czosnku stóp w płaskich ze stali rdzoodpornej lejek – • wystarczy związać czerwone punkty do siebie, należy włożyć górną połowę w rowek spiralny i naciśnij klawisz uchwyty tytulu. Ze względu na to, że Helix-ruch może rozdrabnianie niższy w mgnieniu oka, podczas gdy misa w wewnętrznych i praktycznie na odpadki stworzony.
Inne cechy
tworzona z wytrzymałego, geruchsneutralem wyprodukowana ze stali nierdzewnej i nylon. Idealnie pasuje do czyszczenia zdemontować.
josephjoseph Helix – przy nauce pikseli
Komputer wygląda nieprzeciętnie Team w sytuacji josephjoseph stwierdził, że jest korzystanie z obrót o 180 ° tę zaletę, że kucharze ich górny bryła muskulaturę i rozszerzają firmy mogą zastosować naturalnie w silnych grupy mięśni ramion i barków, zamiast skupiać się na swoją siłę w nadgarstku zakłady poligraficzne. Stworzona z niego następujące Helix asortymentu produktów pozostała zaprojektowana do obniżeniu tampfen, prasowania, wyciskania i rozdrabniania czosnku tak się widocznie prostsze w przypadku klasycznych wersji o efektu dźwigni.
17,5 cm L.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.