Menu

Angel 7500

Cechy produktu

  • Producent Angel 
  • Funkcje funkcja reverse 
  • Kolor stalowy 
  • Moc 180 W
  • Prędkość obrotowa 86 obr/min
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemnik na miąższ tak 

Opis

atuty

nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Cała kompozycja ze stali rdzoodpornej

Niska szybkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

szeroki dobór możliwości wyciskania

samoczynny czujka przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

dane techniczne

przedstawiamy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 7500 to esencja rewelacyjnej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat buduje i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Urządzenie z całości zostało tworzone ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-304, która cechuje się wysoką niepodatnością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt zastosowania stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z najróżniejszymi substancjami. Nic z tego, firma zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz błyskotliwego, stalowego wyglądu mamy urządzenie bardzo niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego niewątpliwie żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra precyzyjne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków nad wyraz dokładnie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod obfitym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok jeszcze nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemybezkompromisowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 została wyekwipowana w kilka niebanalnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny sensor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co w dodatku jest innowacyjnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Producent zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,na dodatek dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania użytkowania znikomych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które pozostało tworzone do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze parametry wyciskarki Angel 7500 przystępna w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezdyskusyjnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest prosta w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najmocniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

Podwójne świdry są tworzone z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości.

Niska szybkość obrotowa

86 obrotów na minutę to wspaniała prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza niewiele znaczące utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a stosowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, by uzyskać gotowy towar. A ponadto otrzymujemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

doskonałe, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Obszerna siła zgniotu pozwala błyskawicznie i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo tworząc suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać procesu wyciskania, by zmienić sitka na trafne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania stosowania innych. Nie wymaga przypasowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów zezwala na nieustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

obszerny dobór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

automatyczny detektor przegrzewania i wentylator

Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także zapobiegający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu ponadto super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: automatyczny detektor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują że urządzenie jest świetnie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując stanowczo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.