Menu

Angel 8500S

Cechy produktu

  • Producent Angel 
  • Funkcje nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse 
  • Kolor stalowy 
  • Moc 150 W
  • Prędkość obrotowa 86 obr/min

Opis

mocne strony

nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Cała konstrukcja ze stali rdzoodpornej

Niska prędkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

nieustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

duży wybór możliwości wyciskania

samoczynny czujka przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

dane technologiczne

przedstawiamy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 8500S to esencja nieprzeciętnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat wytwarza i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Najnowszy model wyciskarki z całości został tworzony ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w kontraście do poprzednich modeli czyli Angel 5500 oraz Angel 7500 i cechuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały wyekwipowane: sito, pokrywa sita i ślimaki.

Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej atrybuty wchodzenia w reakcje chemiczne z rozmaitymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz błyskotliwego, stalowego wyglądu mamy urządzenie niezwykle oporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego na pewno żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej oryginalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra skrupulatne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: minimalistyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków szczególnie starannie zmiażdżony, żeby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony minimalistyczniec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod wielkim ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości części odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok także nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemyminimalistyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 została wyekwipowana w kilka atrakcyjnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny sensor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co również jest postępowym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w kontraście do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,także dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania stosowania małych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które zostało tworzone do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak też działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze parametry wyciskarki Angel 7500 łatwa w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To niezaprzeczalnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest przystępna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Podwójne świdry są wytwarzane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest prosty do utrzymania w czystości.

Niska szybkość obrotowa

86 obrotów na minutę to świetna szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza drobne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a używana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, by uzyskać gotowy artykuł. A w dodatku otrzymujemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

nieprzeciętne, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Pokaźna siła zgniotu pozwala momentalnie i prosto wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo wytwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, żeby zmienić sitka na stosowne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania użytkowania innych. Nie wymaga dobrania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów zezwala na nieustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

wielki wybór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

automatyczny detektor przegrzewania i wentylator

Urządzenie broniące przed przegrzaniem i zapobiegający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: samoczynny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest wspaniale zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując nad wyraz suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.