Menu

Hurom DT Chef

Cechy produktu
  • Producent Hurom 
  • Kolor brązowy, srebrny 
  • Prędkość obrotowa 76 obr/min
  • Ilość prędkości
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemnik na miąższ tak 
Opis

Hurom DT Chef - wielofunkcyjna wyciskarka do soków pokazujemy najnowszy model poziomej wyciskarki do soków Hurom DT, która akcentuje się wyszukanym stylem i kolorem retro. Unikalny design oraz mnogość możliwości przyczyniły się do wyróżnienia modelu Hurom DT godłem "Konsumencki Lider Jakości 2015 - Debiut Roku" wyśmienita wyciskarka do soków Hurom DT to perfekcyjne urządzenie do wyciskania soków zielonych, zwłaszcza z trawy pszenicznejstanie na wysokości zadania w dodatku przy wyciskaniu twardych jak i miękkich warzyw i owoców.

Wszystko to dzięki zatyczce z 5-stopniową regulacją siły wyciskania, która dodatkowo umożliwia uzyskanie soku o przeróżnej gęstości i przejrzystości. Wyciskarka do soków Hurom DT Chef działa na zasadzie wolnoobrotowej z szybkością tylko 76 obr./min., pozbawiona jest metalowych ostrzy, dzięki czemu minimalizuje proces utleniania i utraty wartościowych elementów odżywczych.

Wyciskany za jej pomocą sok choćby po 48 godzinach przechowywania w zimnym miejscu zachowuje wartości odżywcze i smak warzyw i owoców. Wyciskarka do soków zachowuje maksymalną ilość witamin, enzymów i minerałów dzięki wolnoobrotowej technice kruszenia, miażdżenia i wyciskania.

Pozwala to na wydobycie maksimum substancji odżywczych z warzyw i owoców. Książka z atrakcyjnymi przepisami w pakiecie. Nieskomplikowany montaż i czyszczenie Wyciskarka do soków Hurom DT Chef dzięki przeźroczystej tubie, otwórze wsadowym i pokrywie możemy obserwować cały cykl wyciskania, od momentu wrzucenia produktów do uzyskania gotowego soku.

Nowością jest także innowacyjny sposób mocowania składników wyciskających z korpusem wyciskarki do soków. W konwencjonalnych wyciskarkach poziomych części te mocowane są przy pomocy obrotowego pierścienia, co nieraz wywoływało problemy, zwłaszcza przy demontażu.

W wyciskarce do soków Hurom DT wykorzystano mocowanie "jednym przyciskiem" co stanowczo ulepsza ergonomię pracy. By zdemontować urządzenie starczy wcisnąć przycisk i przekręcić tubę. Nie tylko wyciskarka Hurom DT to wyciskarka do soków 4 w 1, które dzięki dodatkowym akcesoriom oferuje takie funkcje jak: wyciskanie soków (soki z warzyw i owoców, masło orzechowe, mleczko migdałowe, sojowe i kokosowe) ugniatanie (ciasta, desery, lody, sorbety) mielenie (soja, mak, ser, przyprawy, zioła) formowanie makaronów (w komplecie 4 końcówki do makaronów najróżniejszej grubości) Wszystkie akcesoria dopełniające dołączone są w poręcznym i wysmakowanym pudełku.

Wielofunkcyjna wyciskarka do soków Hurom DT Chef to wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały, gwarancja 10 lat na silnik / 2 lata na części. Wycsiakarka do soków Hurom DT Chef - zawartość zestawu: Korpus z silnikiem Komora Wałek ślimakowy wytworzony z Ultemu 2 sita (z otworami i pełne) Zatyczka Zatyczka z regulacją Osłona wylotu pulpy Nasadki do makaronów wraz z funkcjonalnym pojemnikiem na akcesoria - do grubych makaronów - do cienkich makaronów - do płaskich makaronów - do makaronów okrągłych Szczoteczka do czyszczenia Popychacz Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.