Menu

Hurom DU Chef

Cechy produktu
  • Producent Hurom 
  • Kolor srebrny, czarny 
  • Moc 150 W
  • Pojemnik na miąższ tak 
Opis
Hurom DU Chef - wielofunkcyjna wyciskarka do soków Pozioma wyciskarka do soków Hurom DU została zaprojektowana z dbałością o każdy detal. Innowacyjny wygląd, a także tradycyjny srebrnysprawiają, że wyciskarka Hurom DU znakomicie wkomponuje się w każdą kuchenną przestrzeń. Nowoczesny design, a także obfitość możliwości przyczyniła się do wyróżnienia modelu na tle innych poziomych wyciskarek do soku. Hurom DU Chef stanie na wysokości zadania jednocześnie przy miękkich owocach jak i najtwardszych warzywach, a dodatkowo jest genialnym rozwiązaniem do wyciskania zielonych soków np. Ze szpinaku czy pokrzywy. Coś więcej aniżeli tylko wyciskarka Hurom DU Chef 4 w 1 to wielofunkcyjne urządzenie, która pozwala na:
  • wyciskanie soków z warzyw i owoców. Wyciskanie mleczka migdałowego, sojowego i kokosowego;
  • robienie zdrowych deserów, lodów, sorbetów, masła orzechowego;
  • mielenie soi, maku, sera, przypraw i ziół;
  • przygotowanie i formowanie makaronów - w pakiecie 4 końcówki do makaronów najróżniejszej grubości.
Wolnoobrotowa technika wyciskania Dzięki postępowej technologii wyciskania wolnoobrotowego (nie więcej niżeli 64 obr./min.) wyciśnięty sok przetrzymywany w chłodnym miejscu zachowuje swoją świeżość, smak i co najważniejsze nie zostaje pozbawiony witamin poprzez 48h. Kontrola wyciskania Dzięki przeźroczystej tubie, otworze wsadowym i pokrywie mamy możliwość obserwowania całego cyklu wyciskania soku. Pionowy silnik akcentującą cechą modelu Hurom DU Chef jest użycie silnika pionowego w wyciskarce poziomej, dzięki temu wyciskarka ta zajmuje mało miejsca na kuchennym blacie. Prosty montaż Mocowanie w modelu Hurom DU Chef jest jeszcze prostsze aniżeli w poprzednich modelach, starczy skonsolidować komorę wyciskania do korpusu i przekręcić pierścień na pozycję zamkniętą.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.