Menu

Hurom HG 2G

Cechy produktu

  • Producent Hurom 
  • Funkcje regulacja gęstości soku 
  • Kolor czerwony, srebrny, bordowy, stalowy, brązowy 
  • Moc 150 W
  • Prędkość obrotowa 43 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemnik na miąższ nie 

Opis

Wersja PREMIUM najkorzystniejszej pionowej wyciskarki do soków Hurom. Hurom po ogromnym sukcesie pierwszego modelu wyciskarki II generacji, Huroma HH 2G, pokazuje bliźniaczy model w wersji PREMIUM. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G oferuje te same funkcje co poprzedni model, ale dzięki obudowie ze stali nierdzewnej oferuje bardziej elitarny design.

Nowy bezszczotkowy silnik indukcyjny Wyciskarka do soków Hurom HG 2G posiada nowy silnik pracujący z szybkością 40 obr./min. Dzięki temu pracuje ciszej niżeli modele I generacji, wyciska precyzyjniej i oferuje sok o jeszcze wyższej jakości.

Silniki wykorzystane w wyciskarkach Hurom to silniki indukcyjne, bezszczotkowe o wydłużonej żywotności, czego potwierdzeniem jest aż 10-letnia gwarancja. Nowy wałek ślimakowy Wyciskarka do soków Hurom II generacji wyekwipowana została w nowy wałek ślimakowy z dwoma łopatkami.

Dzięki dwóm łopatkom czas wyciskania nie wydłużył się, pomimo zmniejszenia obrotów. Nowy wałek ślimakowy ma także gęściej ułożone "żeberka" przez co lepiej dolega do sita i skrupulatniej wyciska sok.

Zmiany konstrukcyjne misy i sita Najwyższa klarowność uzyskiwanego soku osiągnięta pozostała przez zmiany konstrukcyjne w misie. Wyciskarki pionowe zaopatrzone są w obrotowy koszyczek z wycieraczkami, który obraca się w trakcie pracy urządzenia, pełniąc następujące funkcje: wycieraczki czyszczą i udrażniają sito podczas wyciskania, zbierając nadmiar soku i miąższu, mieszają sok wypychają sok z misy podczas wylewania do pojemnika zezwalają na funkcję przepłukiwania W większości modeli wyciskarek przystępnych na rynku, koszyczek ten napędzany jest przez plastikowe koło zębate umieszczone na spodzie misy.

Rozwiązanie takie miało kilka pokaźnych wad. Zębatka ta, jakowykonana była z plastiku ulegała zużyciu, co zapobiegało pracę do momentu wymiany elementu. Utrudniało one także czyszczenie, gdyż wokół tego elementu zbierały się pozostałości warzyw i owoców, a także owijały się włókna z warzyw liściastych.

Umiejscowienie zębatki zapobiegało także szczelne dostosowanie elementów wyciskających (typowo sita) do misy, w związku z czym miąższ przedostawał się poprzez te szczeliny do soku. W nowej generacji wyciskarek Hurom koszyczek ze szczotkami napędzany jest bezpośrednio przez wałek ślimakowy, którego dwie łopatki wchodzą w szczeliny w koszyku.

Takie rozwiązanie pozwoliło pousuwać newralgiczny komponent jakim było kółko zębate. Dzięki temu sito szczelnie dolega do misy produktywnie uniemożliwiając przedostawaniu się miąższu do soku, a wyciskarka Hurom wyciska stanowczo klarowny i aksamitny sok.

Wyciskarki do soków Hurom II generacji lepiej radzą sobie z wyciskaniem towarów liściastych a ich czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze. Nowoczesna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy Kolejną nowością i elementem wyróżniającym wyciskarkę do soków Hurom HG 2G na tle innych wyciskarek jest postępowa manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy.

W standardowych wyciskarkach otwór ten zamykany jest silikonową zatyczką, którą należy zamknąć przed złożeniem urządzenia. Manetka pozwala regulować wielkość otworu wylotowego pulpy w sposób ciągły, nie przerywając pracy urządzenia.

Regulacja otworu wylotowego pulpy pozwala na jeszcze skrupulatniejsze wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. Stwierdzasz, że wydostająca pulpa jest mokra i niedokładnie odciśnięta? wystarczy ograniczyć wielkość otworu wylotowego przesuwając manetkę w stronę pozycji "close" aby aby skrupulatniej wycisnąć owoce.

Manetka w wyciskarce Hurom HG 2G pozwala na także całkowite zamknięcie otworu wylotowego pulpy, dzięki temu do wnętrza można wlać mleko, kefir, jogurt, dorzucić owoce i przygotować zdrowy koktail. Część możliwości wyciskarki pozostała zaprezentowana w poniższym podręczniku, którego drukowana wersja dołączona jest do każdej wyciskarki Hurom HG 2G.

Wyciskanie soków stanie się nieodzowną przyjemnością i rytuałem, a całość stanie się jeszcze bardziej finezyjna, dzięki temu błyskawicznie odkryjesz prawdziwy smak najlepszego soku ciesząc się jednocześnie z faktu posiadania wyciskarki do soków Hurom HG 2G.

Wysokiej klasy wyciskarka do soków Hurom HG 2G. Producent przyjazna Tobie i naturze! Pozostałe właściwości i funkcje wyciskarki do soków Hurom HG 2G Zatyczka "niekapek" wyekwipowana w silikonową uszczelkę zapobiega wyciekaniu soku.

Zamykając otwór wylotowy soku możemy zatrzymać sok w misie, dzięki czemu jest on dokładnie wymieszany już na etapie wyciskania. Funkcja przepłukiwania. Aby przygotować jeden sok po drugim w wyciskarce Hurom nie trzeba demontować i myć całego urządzenia.

wystarczy zamknąć otwór wylotowy soku, wypełnić misę wodą i włączyć wyciskarkę. Obracający się wałek, a także koszyczek ze szczotkami wypłuczą pozostałości warzyw i owoców. Naturalne soki o wielkiej zawartości enzymów.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G pozwala zachować naturalny aromat i elementy odżywcze. W tradycyjnych sokowirówkach wykorzystano ostre sitka obracające się z nad wyraz znacznymi prędkościami. W wyniku tarcia komponenty te nagrzewają się co skutkuje utlenianiem soku i zniszczeniem składników odżywczych, a także enzymów, które użytkownicy mają na celu wycisnąć z owoców i warzyw, a następnie spożyć.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G wykorzystuje opatentowaną po raz pierwszy na świecie technikę wyciskania w niewiele znaczących szybkościach (SST™), dzięki której elementy na sok są wolniej wyciskane, co pozwala utrzymać niską temperaturę i zachować naturalny smak i wartości odżywcze.

Smukła sylwetka wyciskarki do soków Hurom HG 2G na tle innych sprzętów odznacza się niezwykłą dbałością o wszelkie szczegóły, przyciągającym designem i smukłą linią korpusu zewnętrznego. Front urządzenia wyprodukowany jest z wytwornej stali rdzoodpornej, przystępnej w trzech wersjach kolorystycznych.

zawsze świeży sok. Tylko od wyobraźni użytkownika zależy to, jakie komponenty zostaną wykorzystane każdego kolejnego dnia. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to nadzwyczajna okazja, aby zacząć prowadzić zdrowy tryb życia i przejść na dietę, zapewniając sobie przy okazji wszystkie niezbędne dla organizmu witaminy.

przychylne materiały. Misa wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HG 2G wytwarzana została z materiału o nazwie tritan, który jest kompletnie wolny od bisfenolu. Oznacza to, że urządzenia można używać bezpiecznie także w celu przygotowania np.

obiadków dla dzieci. Użytkownik nie musi także obaw o wytrzymałość części ruchomych – sitka wyprodukowano z opornej stali, a ślimak będący sercem urządzenia ma podwyższoną oporność na zużycie, za sprawą ultra wytrzymałego tworzywa ULTEM.

Każda wyciskarka do soków Hurom HG 2G w zestawie z książką z przepisami GRATIS!!! Wyciskarka do soków Hurom HG 2G zaopatrzona jest w dużą misę o objętości 500ml, pokaźnie upraszczającą przygotowanie pokaźniejszej ilości soku czy musów.

Poszczególne elementy wyciskarki Hurom HG 2G zaprojektowane są w taki sposób żeby była ona jeszcze łatwiejsza w oraz myciu, a przy okazji zapewniały bezpieczną i efektywną pracę urządzenia. Wymierne korzyści wyciskarki do soków 2 generacji – Hurom HG 2G Wyciskarka do soków Hurom HG 1G Wyciskarka do soków Hurom HG 2G 80 obr./ min.

40 obr./ min. Postępowy wałek ślimakowy z pojedynczą łopatką. Nowoczesny wałek ślimakowy z podwójną łopatką. Brak blokady wylotu pulpy z płynną regulacją. Blokada wylotu pulpy z płynną regulacją. Obszerniejsze zużycie pulpy – specjalnej miazgi.

Mniejsze zużycie pulpy i nawet 30% więcej soku. Standardowe sito. Ulepszone sito pozbawione otworu, a także zbędnych nierówności. Instrukcja pierwszego zastosowania wyciskarki do soków Hurom HG 2G jest stosunkowo nietrudna, a staranna instrukcja znajduje się w dołączonej dokumentacji.

dodatkowo wraz z urządzeniem proponujemy książkę z przepisami na soki Hurom w języku polskim. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G – jeden z najprostszych sposobów na właściwe zadbanie o własne zdrowie. Tylko naturalne komponenty i gwarancja prawdziwego soku z wyciskanych warzyw i owoców.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z nieznacznymi otworami Sito z ultemu z wielkimi otworami Pojemnik na sok z pokrywką Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Stojak Instrukcja obsługi Książka z przepisami Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to jedna z najlepszych wyciskarek pionowych przystępnych na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.