Menu

Hurom HH 2G

Cechy produktu

  • Producent Hurom 
  • Funkcje łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku 
  • Kolor szary, biały, bordowy, srebrny, granatowy 
  • Moc 150 W
  • Prędkość obrotowa 43 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemnik na miąższ nie 

Opis

Wyciskarka drugiej generacji HUROM HH 2G

Najnowszy model wyciskarki HUROM HH 2G z 2014 roku cechuje przeważnie nowy silnik, pracujący z mniejszą szybkością – 40 obrotów na minutę,, a także kontrola wylotu pulpy, która usprawnia przyrządzenie równocześnie transparentnych soków, jak i gęstych smoothies.

dodatkowo, wał, sita, misa do soku i wycieraczka zyskały świeże oblicze i pozostały przemodelowane tak, aby dać maksimum satysfakcji i korzyści. Na dodatek Hurom HH 2G to także zatyczka niekapek i większa misa na sok. Wygląd zewnętrzny jest starannie taki sam jak model Hurom – 700. Wszystkie części są wolne od Bisfenolu A (BPA free).

pokaźniejsza pojemność misy (500ml) z podziałką oznaczoną w mililitrach i uncjach, co pozwala na skrupulatne odmierzenie pożądanej ilości soku. Użyteczna i bardzo praktyczna zatyczka-niekapek zatrzymuje sok w urządzeniu do momentu, gdy zechcesz go przelać. Te udogodnienia są bardzo funkcjonalne, gdyż pozwalają odmierzyć staranną ilość soku we wnętrzu urządzenia zanim jeszcze zostanie on przelany. Kolejną zaletą zatyczka-niekapki jest możliwość dodawania innych smaków podczas wyrobu surowego mleka. Do przyrządzenia mleka potrzebne jest użycie sitka, i przecedzenie powstałego surowego mleka poprzez odpowiednia torebkę do mleka przed jego konsumpcją – mleko wciąż zawiera dużo błonnika.

Wyciskarka drugiej generacji Hurom przeszła kapitalny remont, zyskując kilka nowych udoskonaleń. Nowy silnik powoduje, iż urządzenie wyciska soki z szybkością 43 obr./ minutę, co minimalizuje ryzyko utleniania się soku.

Kontrola wylotu pulpy: nowoczesny system wylotu pulpy z płynna regulacją, co zezwala na uzyskanie soku z obszerniejszą lub mniejsza ilością włókien. Może być dobrane w zależności od preferencji.

Nowy , ulepszony system wycieraczek: obecnie wycieraczki wprowadzane są w ruch bezpośrednio ze ślimaka, a nie jak dotychczas z trybika, który psuł się, kiedy nie był precyzyjnie czyszczony. Nie jest to, ani drogie i kłopotliwe w naprawie, lecz na czas naprawy zapobiegało korzystanie z urządzenia.

Nowy wał ślimakowy - przemodelowany i ulepszony wał ślimakowy redukuje do minimum możliwość utknięcia surowca w środku urządzenia, co obniża ryzyko nawarstwienia się surowca i zablokowania maszyny. Łopatki znajdujące się w górnej części wału kierują wycieraczkami eliminując tym samym potrzebę pracy zębatki, która w poprzednich modelach znajdowała się pod wałem, i wprawiała wycieraczki w ruch. Ten zabieg dodał siły i mocy walowi ślimakowemu produkowanego z tworzywa ULTEM.

Sita : Sita do soków klarownych i gęstych są wolne od Bisfenolu A (BPA FREE) i wyprodukowane z materiału GE ULTEM. W starszych modelach występują to same sito, a na jego podłożu znajdował się otwór przez który pulpa wydostawała się, obecnie zostało to usunięte i w modelu HH 2G pulpa wydostaje się bezpośrednio z misy.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego surowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle śladowe, iż sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak szczególnie czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje rewelacyjnie czysty sok.

Misa - aktualnie wyposażona w kontrolkę pulpy. Większe ujście pulpy. Plastik wolny od BISFENOLU A (BPA FREE).

Pojemnik soku - aktualnie wyekwipowany w pokrywkę.

technika i wyjątkowe wyposażenie/cechy:

Mechanizm wyciskania umieszczony został na górze urządzenia, dzięki temu surowiec wkładany do lejka jeden po drugim, samoistnie przesuwa się w kierunku wała ślimakowego – eliminując tym samym potrzebę korzystania z tampera. Nie dotyczy to jednak zielonych warzyw liściastych. Wał i sito wyprodukowane jest z materiału GE-ULTEM, który jest bezpieczny dla naszego zdrowia i wolny od Bisfenolu – A. Materiał ten jest także osiem razy mocniejszy w kontraście do innych materiałów zastosowanych w innych wyciskarkach, co w naszej opinii stanowczo zmniejszyło liczbę uszkodzeń.

Pionowe wyciskarki należą do grupy wyciskarek wolnoobrotowych, które wyciskają sok z surowca metodą (SSS) – technika Wolnego Wyciskania Soków. klasyczne wolnoobrotowe wyciskarki znamionuje mniejsza powierzchnia ulokowanego sita, co zawęża możliwość wydostania się soku, i zawęża ekstrakcję każdej ilości owoców miękkich . Hurom zmienił to, poprzez wynalezienie pionowej wyciskarki, w której mechanizm wyciskania soków został przeniesiony do górnej części urządzenia i używając sita , które ma większa powierzchnię , co powoduje, iż sok od razu po wyciśnięciu przepływa wyraźnie szybciej.

Dlaczego HUROM?

To właśnie jego twórcy stworzyli pionową wyciskarkę i z ponad 40 letnim doświadczeniem w tworzeniu wyciskarek wolnoobrotowych nie mają sobie równych. Różnorodność modeli to wynik szczególnie kosztownych, nieustannych inwestycji, których celem jest udoskonalenie, udoskonalenie i usprawnienie maszyn. Inni producenci wyciskarek mogą wyłącznie pomarzyć o takich rozwiązaniach i nakładach inwestowanych w wyciskarki – jak to robi HUROM.

W świecie wyciskarek Hurom jest jak producent Apple w świecie telefonów komórkowych - piękny design, innowacyjność, i funkcjonalność na której możemy polegać.

niepowtarzalny system silikonowych wycieraczek obraca się między pojemnikiem na sok, a sitem, oczyszczając nadmiar pulpy, która mogłaby zablokować urządzenie podczas pracy.

Naukowe dowody przemawiające za wyciskarką HUROM

Testy przeprowadzone przez Laboratoria Michelsona Inc., a także Koreański Instytut ds. Badań nad Żywnością potwierdza, że wyciskarka Hurom HH-11 umożliwia uzyskanie 42.7% więcej witaminy C, 60,7 % więcej witaminy A, w porównaniu z innymi konwencjonalnymi wyciskarkami, czy sokowirówkami. Badanie pozostało potwierdzone i uzyskało certyfikat FDA i USDA.

zastosowanie

Pionowe wyciskarki radzą sobie z ekstrakcją soków z owoców miękkich i twardych, warzyw, zielonych warzyw liściastych i trawy pszenicy, dlatego uważamy je za urządzenia wszechstronne. Uzyskujemy dzięki nim udoskonalony efekt, kiedy używamy owoców miękkich, tj. Owoce jagodowe, ananasy i pomarańcze – z którymi niezbyt poprawnie radzą sobie wyciskarki poziome, ale jeśli interesuje nas z reguły sok z zielonych warzyw liściastych, czy trawy pszenicy, wtedy najkorzystniejszy rezultat uzyskamy przy użyciu wyciskarki poziomej. Jeśli jednak szukasz wyciskarki, za pomocą której będziesz w stanie uzyskać sok, z każdego surowca po trochu, nie skupiając się wyłącznie na jednym rodzaju - to Hurom spełni Twoje oczekiwania.

Łatwe do utrzymania w czystości

Zamknij nakładkę wylotu i wlej wodę do urządzenia podczas jego pracy. Woda obmyje większość pozostałości, co jest istotnie {pomocn|przydatn)e, kiedy chcemy raz po raz wyciskać soki z innego surowca.
Dołączone do modelu HUROM HH – 2G dwie szczotki czyszczące pomogą nam w tym zadaniu. Jedna szczotka, ma małą odczepiana szczoteczkę, która pomoże nam dotrzeć do ciężko dostępnych miejsc. Ten model to 2-letnia gwarancja na części i 10-letnia gwarancja na silnik.

Dane Techniczne:

Łatwość w użyciu: 5/5

Łatwość w czyszczeniu: 5/5

Możliwość mycia w zmywarce: NIE

Obroty na minutę (RPM): 40

Moc: 150

Napięcie: 220/240 V

Wielkość otworu wsadowego: 32 x 45 mm

Możliwość pozyskania soku z trawy pszenicy: TAK

Waga wraz z pudełkiem/ bez pudełka: 6.2 kg/10 kg

Wymiary ( długość x szerokość x wysokość): 171 x 249 x 398 mm

Gwarancja na silnik: 10 lat

Gwarancja na części: 2 lat

Typ ekstrakcji soku: pionowa wyciskarka jednoślimakowa
Kolory dostępne: Srebrny, Czerwony, Biały

Opinie - 3 opinie

+ Dodaj opinie
Jacek W. - Wystawiona 6 lat temu
Świetny
- Wystawiona 6 lat temu
Daje radę!
bng - Wystawiona 6 lat temu
Polecam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.