Menu

Hurom HZ

Cechy produktu

  • Producent Hurom 
  • Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse, blokada kapania, regulacja gęstości soku 
  • Kolor czerwony, złoty, różowy, stalowy, srebrny 
  • Moc 150 W
  • Prędkość obrotowa 43 obr/min
  • Ilość prędkości
  • Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemność pojemnika na miąższ 0.5 l
  • Pojemnik na miąższ tak 

Opis

Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Ulepszona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha teraz wyekwipowana w nowocześniejszy i bardziej efektywny system wyciskania ALPHA PLUS.

Wyciskarka teraz większy aniżeli dotychczas otwór wsadowy oraz nową, w pełni szczelną misę, która znacznie ułatwia cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak łatwa i instynktowna.

Hurom HZS to najnowszy towar z kolekcji Premium, która akcentuje się obudową wyprodukowaną ze stali i bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów, a także squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Większy niżeli dotychczas otwór wsadowy oraz nowa, całkowicie szczelna misa powodują, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak nieskomplikowane.

Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w najnowszej kolekcji wprowadził drugi, 2-krotnie pokaźniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo większych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał także typowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich towarów, jak marchew czy warzywa liściaste.

Boczny, obszerniejszy otwór wsadowy połączony jest na dodatek z platformą nachyloną pod kątem 4 stopni, która nieskomplikowane wsypywanie śladowych, okrągłych elementów, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki temu jest całkowicie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

Minimalizuje to liczba gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w montażu, demontażu oraz myciu, a także umożliwia wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

Mniejsza ilość pulpy to jeszcze łatwiejsze mycie. Dodatkowo w wyciskarkach do soków kolekcji Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki temu można ją skrupulatnie umyć.

Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie firmy Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki nowoczesnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez potrzeby używania uzupełniającego sita.

Sok nad wyraz przejrzysty lub gęsty z pokaźniejszą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w trafnej pozycji. Najważniejsze cechy wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością wyłącznie 43 obr./min co imituje cykl ręcznego wyciskania soków.

Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Zastrzeżona manetka zezwala na kontrolę gęstości, a także zawartości błonnika wyciskanego soku, takzespoić go do indywidualnych potrzeb.

efektywność: lepsza kompozycja wałka ślimakowego zagwarantuje maksymalną wydajność przez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: kompozycja pionowej wyciskarki Hurom gwarantuje czyszczenie sita i misy automatycznie w trakcie wyciskania soku.

dopełniające zmiany konstrukcyjne zastosowane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus upraszczają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie komponenty wyciskarki posiadające kontakt z żywnością stworzono z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

Newraligiczne części jak wałek ślimakowy oraz sito wyprodukowane pozostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od tradycyjnych tworzyw, co zagwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i dużo innych. Wysoka kultura pracy: wykorzystane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyposażone pozostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na używanie tylko przy prawidłowym zmontowaniu wszystkich elementów.

Szerokość otworu górnego, a także boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne optymalne chłodzenie i uniemożliwiają nowoczesna dostosowywana manetka Z pomocą regulowanej manetki opatentowanej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

Oznacza to, że może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania w środku misy w zależności od typu składników jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z przeróżnych towarów i skrupulatnie dopasować teksturę soku do własnych upodobań.

[ Jak używać regulowanej manetki Hurom z różnymi rodzajami produktów ] Najważniejsze atrybuty wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa wydajność oraz przejrzystość spośród wszystkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i mnóstwo innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali rdzoodpornej, przystępnej w trzech nieszablonowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino postępowy sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z prędkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z szybkością jedynie 17 obr/min.

Regulacja gęstości soku dzięki nowoczesnej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych oraz cyklu wyciskania stanowczo cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

w przypadku otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka automatycznie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody sygnalizujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie komfortowy uchwyt usprawniający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej wyekwipowana wyciskarka do soków w naszej ofercie.

Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do przejrzystych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.