Menu

Kenwood JMP601

Cechy produktu

  • Producent Kenwood 
  • Funkcje łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, funkcja reverse, blokada kapania 
  • Moc 150 W
  • Ilość prędkości
  • Pojemność pojemnika na sok 1 l
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemność pojemnika na miąższ 1.3 l
  • Pojemnik na miąższ tak 

Opis

100% naturalnego soku Zbilansowana dieta oraz wybór wartościowych artykułów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Prosto jednak zagubić się w gąszczu danych i porad na ten temat.

Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Świeże wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają z łatwością wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw – w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

Dzięki subtelnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Soki tłoczone na zimnoCzy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, przejrzysty, orzeźwiający i olśniewający żywą barwą, lecz też w 100% naturalny i wypełniony witaminami i składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a jednocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

Ich przygotowanie jest teraz realne we własnej kuchni, dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wyciąga z owoców więcej części odżywczych i minerałów standardowa sokowirówka.

Wolne obroty – do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych składników owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które sprawiają, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obfitych ilości witamin.

Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki posiadają żywe barwy i są krystaliczne. Dynamiczny smak owoców nowoczesne funkcje nowej wyciskarki Kenwood, a także specyficzny system pracy na wolnych obrotach gwarantują wysoką ekstrakcję soku.

w sytuacji soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko umożliwia regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo – warzywne np.

na bazie marchewki. Cicha praca Pomimo wysokiej skuteczności i prędkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje szczególnie cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, stwarza wyłącznie 58,5 dB, zapewniając komfort i spokój w trakcie pracy.

Naturalne desery na zimno Wyciskarka JMP 600 posiada w komplecie ergonomiczną przystawkę do sorbetów. Nieskomplikowana w konstrukcji i czyszczeniu, pozwoli w zaledwie kilka chwil, przygotować atrakcyjne desery na bazie mrożonych owoców i warzyw.

wystarczy włożyć do tuby ulubione elementy, np. Truskawki, wiśnie albo jeżyny, ok.5 – 10 minut po wyjęciu ich z zamrażarki,radować się smakiem domowego, naturalnego sorbetu. Żeby przygotować deser na bazie śmietany, jogurtu lub mleka, można zamrozić je w foremce na kostki lodu i dodać do wybranych owoców lub warzyw w tubie.

To najprostszy przepis na zaskakujący deser na przyjęcie, kinderbal czy spotkanie z przyjaciółmi lub lekką, naturalną przekąskę w upalne dni. Innowacyjna i produktywnaWyciskarkę PureJuice JMP600 cechuje progresywna konstrukcja, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych części – ślimaka i sita.

To rozwiązanie gwarantuje nie tylko pokaźniejszą efektywność i solidność urządzenia, ale niweluje także problem zapychania i istotnie upraszcza czyszczenie maszyny. Na wysoką wydajność wyciskarki ma także wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, całkowitą witamin i mikroelementów. Proste czyszczenieNowa wyciskarka jest nie tylko sprawna, ale też intuicyjna i prosta w obsłudze. Podkreśla ją postępowa funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby.

To rozwiązanie usprawnia utrzymanie czystości urządzenia. Wystarczy mniej niżeli szklanka zwykłej wody, żeby po zatkaniu profesjonalnego korka wbudowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 pozostała zaopatrzona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, uniemożliwiający zapychaniu. Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z obszerniejszej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra.

specyficzny korek Kolejnym rozwiązaniem, eksponującym wyciskarkę Kenwood jest charakterystyczny korek, który umożliwia zatkanie misy z sokiem i jego dokładne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek został na stałe zaimplementowany w wylot kranu urządzenia i wyposażony w poręczne zakładki „motylki” po bokach.

Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, uniemożliwia zachlapaniu rąk, kiedy wyjmujemy go, aby nalać przygotowany sok. To istotnie ważne w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której gromadzi się sok, umożliwia jego staranne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

Przy przygotowywaniu takich soków, wykorzystanie korka jest konieczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.