Menu

Tefal ZC255

Cechy produktu
  • Producent Tefal 
  • Funkcje regulacja prędkości, nóżki antypoślizgowe, blokada kapania 
  • Kolor srebrny, czarny 
  • Moc 200 W
  • Ilość prędkości
  • Pojemność pojemnika na sok 0.8 l
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemność pojemnika na miąższ 0.8 l
  • Pojemnik na miąższ tak 
Opis

TEFAL Infiny Press ZC255B z technologią Cold Pressing ZC255B Do 2x więcej soku, 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy*! Wyciśnięcie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin nigdy nie było tak przystępne!

technika wyciskania pozwala na delikatne wytłaczanie soku z owoców i warzyw przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego smaku, koloru i z zasady wszelkich składników odżywczych. Niska szybkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać doskonały i trwalszy sok.

Infiny Juice należy do nowej generacji wyciskarek, umożliwiających przygotowanie soków o jednolitej konsystencji, pełnych wspaniałego smaku. Infiny Juice odznacza się instynktownym montaż i praktycznym użytkowaniem.

Cicha technologia zezwala na korzystanie z wyciskarki o każdej porze dnia. Wyciskarka jest wyekwipowana w dwa dzbanki, jeden na sok, drugi na wyciśnięty miąższ oraz zdejmowane nietrudne do czyszczenia.

Po wyciskaniu soku starczy zwykłe opłukanie. Do 2x więcej soku, 1/4 więcej energii, 2x więcej młodości* Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska poprzez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta skuteczna technologia zezwala na wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C oraz 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najistotniej wydajną sokowirówką (Tefal ZN65).

System zabezpieczający przed kapaniem Niezależnie od wszelkiego, blat pozostaje czysty! Dzięki systemowi zabezpieczającemu przed kapaniem Twoja kuchnia będzie lśnić czystością, bez względu na liczba przygotowanych soków.

Rozkoszuj się smakiem owoców bez zbędnych trosk! Filtr do soków Dzięki wyciskarce Infiny Juice z filtrem do soków zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek! Sok z owoców, w tym miękkich (jagody), warzyw, a nawet ziół…Smakowita i kolorowa przyjemność w jednej szklance!

1 komin z popychaczem instynktowny montaż i ergonomia użycia, pokaźna wygoda każdego dnia! Nie marnuj energii na rozmyślanie jak złożyć wyciskarkę; wykorzystaj ją w kreatywny sposób – wymyślając nowe polaczenia smaków i wytwarzając nieodkryte do tej pory przepisy!

Cicha praca Masz ochotę na sok we wnętrzu nocy, lecz wszyscy inni domownicy śpią? Żaden problem, sokowirówka pracuje nad wyraz cicho, zatem o każdej porze dnia i nocy możesz rozkoszować się ulubionymi smakami nie przejmując się spokojnym snem domowników.

Do 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy! Niska prędkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać świetny i trwalszy sok. Sokowirówka jest zaprojektowana tak, żeby wyciskać z owoców i warzyw jak najwięcej wartości odżywczych, byś mógł się radować pełnią zdrowia w każdej szklance.

Do 2x więcej soku! technologia wyciskania Infiny Juice pozwala uzyskać do 2x więcej soku tradycyjna sokowirówka. Ciesz się podwójnie albo podziel się ta radością z najbliższymi. Dzbanek na sok i dzbanek na wyciśnięte pozostało...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.