Menu

Kong Ball With Hole S

Cechy produktu

  • Producent Kong 

Opis

Kong Ball With Hole S

Wygląda jak najzwyklejsza piłeczka, jednak to jedyna w swym typu zabawka dla psa na smakołyki! Kong Ball With Hole to piłka z wydrążonym otworem, w którym możesz umieścić ulubione przysmaki swojego zwierzaka. Wówczas zabawa stanie się jeszcze bardziej ekscytująca.

Zabawka dla psa na smakołyki: Ball With Hole!

Ball With Hole to wspaniała piłeczka znanej producenta Kong, wykonana z wytrzymałej i sprężystej gumy kauczukowej. Idealnie odbija się od najróżniejszych powierzchni, stanowiąc nadzwyczajną zabawkę do aportowania. W kilka chwil przemienisz ją w interaktywny gadżet pobudzający psie zmysły – starczy, iż do otworu w piłce włożysz smaczki. Co można umieścić w Ball With Hole? Wszystko, za czym przepada Twój pies. przejrzyj naszą ofertę psich smakołyków i wybierz coś optymalnego!

świetna zabawka dla każdego psa

Ball With Hole dostarcza rozrywki, pobudza psi nos i spryt, hamuje zachowania destrukcyjne. To zabawka używana podczas treningów psów policyjnych. Dziś może skorzystać z niej dodatkowo Twój pupil!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.