Menu

Sum Plast Opona zapachowa z gumy [rozmiar 1] 10cm

Cechy produktu

  • Producent Sum-Plast 

Opis

Niezależnie od tego, czy Twój pupil lubi skakać, łapać dyski albo aportować, czy bawić się zabawkami na sznurku, zabawki Sum-Plast zadowolą każdego kota i psa. W ofercie są hantle, zabawki do przeciągania oraz kości stymulujące instynkt gryzienia u psa i wzmacniające zęby.

  • Zabawki Sum-Plast są nieskomplikowane do czyszczenia i przystępne są w wielu żywych kolorach - wysyłanych losowo.
  • Żadna z zabawek Sum-Plast nie tonie w wodzie!
  • Zabawka zapachowa - zwróci uwagę Twojego pupila!


Zabawki Sum-Plast do przeciągania i rzucania i inne gumowe zabawki są nieprzeciętne do szkolenia zwierząt, utrzymania ich w prawidłowej kondycji lub, po prostu, do zapewnienia im korzystnej zabawy.


Zabawki dla zwierząt Sum-Plast wykonane są z wysokiej jakości termoplastiku, niepodatnego na temperatury od -40 °C do 60 °C (-76 °F do 122 °F), co sprawia, że mogą być używane w prawie każdym klimacie. Można je bez wahania zabrać na plażę w słoneczny dzień lub dawać je zwierzętom w śnieżne zimowe wieczory, nie obawiając się, że stracą one zarys, bądź ulegną uszkodzeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.