Menu

Sum-Plast Zabawka Kość Gryzak Dent nr4 18,5cm

Cechy produktu

  • Producent Sum-Plast 
  • Rodzaj gryzaki 

Opis

Niezależnie od tego, czy Twój pupil lubi skakać, łapać dyski lub aportować, czy bawić się zabawkami na sznurku, zabawki Sum-Plast zadowolą każdego kota i psa. W ofercie są hantle, zabawki do przeciągania, a także kości stymulujące instynkt gryzienia u psa i wzmacniające zęby.

  • Zabawki Sum-Plast są przystępne do czyszczenia i dostępne są w wielu żywych kolorach - wysyłanych losowo.
  • Żadna z zabawek Sum-Plast nie tonie w wodzie!
  • Zabawka zapachowa - zwróci uwagę Twojego pupila!


Zabawki Sum-Plast do przeciągania i rzucania, a także inne gumowe zabawki są wyśmienite do szkolenia zwierząt, utrzymania ich w dobrej kondycji albo, po prostu, do zapewnienia im prawidłowej zabawy.


Zabawki dla zwierząt Sum-Plast wytwarzane są z wysokiej jakości termoplastiku, opornego na temperatury od -40 °C do 60 °C (-76 °F do 122 °F), co sprawia, że mogą być stosowane w prawie każdym klimacie. Można je bez wahania zabrać na plażę w słoneczny dzień albo dawać je zwierzętom w śnieżne zimowe wieczory, nie martwiąc się, że stracą one zarys, bądź ulegną uszkodzeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.