Menu

Zabawka do wody, zębatki Cogs Navy Multi

Cechy produktu
  • Producent Boon 
Opis

Obudź w swym smyku wodnego inżyniera z zębatkami Cogs Navy Multi!Zabawa w wannie wejdzie na zupełnie nowy poziom, kiedy zawitają do niej kolorowe zębatki Cogs Navy Multi od waszej ulubionej marki – Boon!

Te pomysłowe zabaweczki w inżynieryjnym stylu pozwolą każdemu szkrabowi powyżej roczku życia wcielić się w niewiele znaczącego hydraulika i wytwarzać najwymyślniejsze, wodne systemy! Barwne zabawki do wody w tak niecodziennej formie natychmiast przykują dziecięcą uwagę i sprawią, iż każdy brzdąc z radością wskoczy do wanienki albo pod prysznic, by je wypróbować.

komplet przeróżnej wielkości zębatek Cogs Navy Multi dzieciaki przyczepią do płaskich powierzchni, a następnie wprawią w ruch przy pomocy wody, uzyskując najfajniejsze wodne atrakcje!Cogs Navy Multi to aż 5 najróżniejszych zębatek do samodzielnego układania i łączeniaW tym barwnym zestawie Boon czeka na was aż5 zębatek Cogs Navy Multi!

Każda z nich ma inną wielkość i swój oryginalny kolorek, taki jak granatowy, biały, żółty, brzoskwiniowy albo błękitny. Wyposażone w mocne przyssawki nieprzeciętnie trzymają się ścian wanienki lub gładkich ścian prysznica.

Żeby rozpocząć kreatywną i rozwijającą zabawę w niewiele znaczących aqua-inżynierów wystarczy ułożyć je stosownie względem siebie, przytwierdzić do powierzchni, a następnie wprawić swój autorski mechanizm w ruch za pomocą wody.

Czy uda wam się za pierwszym razem stworzyć skuteczny system wodny? przejrzyjcie to z Cogs Navy Multi!Uzupełnij inżynieryjną zabawę o kolorowe rurki i przyssawki marki Boon!Zabawa z zębatkami Cogs Navy Multi to nie tylko wodna frajda, która uprzyjemni każdą kąpiel, lecz też nadzwyczajny sposób na rozwój dziecięcych umiejętności.

Operowanie wielkimi akcesoriami pomoże rozwijać małą motorykę i zręczność rączek, a łączenie poszczególnych zębatek rewelacyjnie wpłynie na myślenie przyczynowo-skutkowe i zdolność rozwiązywania problemów.

Zębatki Cogs Navy Multi perfekcyjnie łączą się z takimi akcesoriami, jak rurki Pipes i inne zabawki do wody Boon. Wszystkie one są w pełni bezpieczne i nie zawierają zgubnych tworzyw, takich jak BPA.

Przed zastosowaniem, a następnie także okresowo należy je myć w ciepłej wodzie z mydłem.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.