Menu

Wader QT MAMMOET Ładowarka Koparka traktor do piasku 49 cm

Cechy produktu

  • Producent Wader Quality Toys 

Opis

Traktor Ładowarka MAMMOET Czerwony 56788

Dzieciaki wykazują duże zainteresowanie maszynami budowlanymi. Ochoczo wybierają pojazdy na budowę, które konwencjonalnie użytkowane są na placu budowy. Traktor z koparką nada się także do budowy konstrukcji z piasku. Zabawa rozwinie wyobraźnie i kreatywność Twojego dziecka.

W przedniej części traktor wyekwipowany jest w ruchoma łyżkę. Maksymalna wysokość łyżki to około 35 cm do góry. Łyżką można precyzyjnie nabierać materiał, a także transportować. Cztery szeroko ustawione koła usprawniają jazdę po różnorodnego typu nawierzchniach. Traktor ma odcień czerwony, stworzony jest z najwyższej jakości plastiku, co daje gwarancję trwałości i bezpieczeństwa w trakcie użytkowania, można go zabrać do piaskownicy, bądź na zewnątrz do ogrodu. Wnętrze kabiny jest szare, odwzorowane prawdziwym odpowiednikiem, kabina kierowcy jest przejrzysta.

wymiary traktora:

50 cm x 24 cm x 23 cm

Zapakowany w siatce. Wymiary opakowania 1- 1,5 cm więcej.

przeznaczony dla dzieci powyżej 1 roku życia. Zgodny z normą EN71. Zabawka tworzona jest z certyfikowanego materiału, jakim jest wytrzymały na częste używanie plastik.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.