Menu

Amica FZ133.3AA

Cechy produktu
  • Producent Amica 
  • Klasa energetyczna A++ 
  • Pojemność 78 l
  • Zdolność zamrażania 10.5 kg/24h
  • Kolor biały 
Opis

Zamrażarka wolnostojąca FZ133.3AA

SlimSize
W mniejszych pomieszczeniach liczy się każdy kawałek przestrzeni. Dlatego swoją kuchnię zaaranżuj sprawnie! Wybierz lodówkę SlimSizeodpowiednio połączyć sprzęt do powierzchni, którą dysponujesz. Znajdź w kuchni miejsce na wszystko!

Cicha praca
Dźwięki głośnej pracy lodówki potrafią być irytujące - zwłaszcza wieczorem albo gdy kuchnia połączona jest z salonem. Ale to już żaden problem! Lodówki Amica z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, żeby jak najmocniej ograniczyć poziom hałasu generowanego poprzez mechaniczne części. Takie rozwiązanie zapewnia rutynowy komfort wszystkim domownikom. Mniej decybeli, więcej rodzinnego spokoju.

Klasa energetyczna E
Nie uwielbiasz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, iż lodówka pracuje poprzez cały rok - 24 godziny na dobę a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie. Lodówka z klasą E zużywa o 20% energii mniej aniżeli urządzenie z klasą F! Pamiętaj, iż ograniczając zużycie prądu, troszczysz się też o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym!

Uniwersalne drzwi: L / P
Lodówka wyśmienicie pasowałaby do Waszej kuchni, tylko drzwi otwierają się w niewłaściwym kierunku? Żaden problem! W lodówkach z funkcją Uniwersalne drzwi L/P otwory montażowe znajdują się po obu stronach - dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz! A jeśli będziesz zmieniać ustawienie w kuchni albo się przeprowadzać? To uniwersalne rozwiązanie - możesz komfortowo przełożyć drzwi na drugą stronę w każdym czasie. Ty montujesz, Ty decydujesz!

MechanicalControl
Prościej być nie może - gdy chcesz ustawić temperaturę w chłodziarce i zamrażarce, po prostu przekręcasz wewnętrzne pokrętło. Stopniowa regulacja mocy chłodzenia jest wyjątkowo nietrudna i intuicyjna, bo nie musisz się przejmować nastawianiem temperatury co do stopnia - wybierasz jeden z predefiniowanych stopni. A dzięki umieszczeniu pokrętła wewnątrz lodówki na jej froncie brak zbędnych składników.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.