Menu

AMICA FZ133.4 >> PROMOCJA! KUP PO JEDNYM PRODUKCIE Z DUŻEGO I MAŁEGO AGD - ZYSKAJ 5 % RABATU!

Cechy produktu
  • Producent Amica 
  • Szerokość 55 cm
  • Klasa energetyczna A+ 
  • Pojemność 78 l
  • Roczne zużycie energii 204 kWh/rok
  • Zdolność zamrażania 10.5 kg/24h
  • Sterowanie mechaniczne 
  • Kolor biały 
Opis

 Zamrażarka Amica FZ 133.4 Wyjątkowo niski poziom głośności i oszczędność energii z klasą energetyczną F. Informacje techniczne Kolor: Biały Wysokość: 82 cm Szerokość: 55 cm Głębokość: 57 cm Klasa energetyczna: F Klasa emisji hałasu: C Klasa klimatyczna: ST Klasa zamrażarki: */*** objętość kompletna brutto: 89 l objętość zamrażarki netto: 78 l Zdolność zamrażania: 11 kg/24h Poziom hałasu: 41 dB Czas przechowywania w razie braku zasilania: 14 godz.

Roczny pobór energii: 204 kWh liczba drzwi zewnętrznych: 1 Czynnik chłodniczy: R 600 a Funkcjonalność Sterowanie: MechanicalControl Uniwersalne drzwi: L / P Szuflady zamrażarki: 2 szt. Wyposażenie Uchwyt: zintegrowany WYSOKA KLASA ENERGETYCZNA F Zdecyduj się na zmniejszenie opłat za prąd i bądź eko!

Decydując się na sprzęt firmy Amica o wysokiej klasie energetycznej F nie tylko pokaźnie zredukujesz swoje rachunki za prąd, ale też zadbasz o środowisko naturalne. Stanie się tak, ponieważ dzięki zaimplementowaniu progresywnych rozwiązań zredukujesz zużycie energii aż do 20%!

W ten sposób możesz oszczędzić i zarazem zrobić dobry uczynek dla przyrody. CICHA PRACA Przebywanie w kuchni znowu stanie się przyjemne. Uwielbiasz odpoczywać w kuchni, ale irytują Cię głośno pracujące urządzenia? Urządzenia marki Amica zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby nie generować nadmiernego hałasu.

Pracują tak cicho, że przebywając w sercu swego domu nawet nie zwrócisz uwagi na wyciągające się z urządzenia dźwięki. Praca w kuchni znowu stanie się przyjemna! UNIWERSALNE DRZWI dostosuj drzwi urządzenia do układu Twojej kuchni.

Sprzęt producenta Amica sprawdza się doskonale choćby w niewielkich pomieszczeniach! Nasze sprzęty zostały zaprojektowane tak, aby ich drzwi mogły się otwierać zarówno w prawą, jak i lewą stronę – w zależności od Twoich potrzeb.

Dzięki przemyślanej konstrukcji szuflady wyciągniesz nawet przy drzwiach otwartych pod kątem prostym. *fotografie w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać skrupulatnie tego modelu produktu....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.