Menu

Amica Zamrażarka UZ133.4

Cechy produktu
  • Producent Amica 
Opis

zamrażarka producenta amica do zabudowy o wysokości 81,8 cm, objętości 95 litrów, poziomie hałasu 40db, w klasie energetycznej f. Korzyści: zamrażarki amica z funkcją cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy.

wybierz lodówkę do zabudowy wyekwipowaną w fixsystem, aby nigdy nie posiadać takich zmartwień! specjalny zawias i wykorzystane materiały najwyższej jakości uniwersalne drzwi l/p otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz.

funkcja super zamrażanie pozwoli ci przygotować urządzenie na zamrożenie wielkiej liczby produktów w czasie 15 do 30 min. Problemy z zasilaniem mogą wywoływać zmiany temperatury w lodówce, a dla samego urządzenia takie wahania mogą być nad wyraz niekorzystne… na szczęście alarm podwyższonej temperatury da ci znać światłem i/lub dźwiękiem, gdy temperatura w lodówce czy zamrażarce przekroczy poziom krytyczny.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.