Menu

Samsung RZ32M753EB1

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność 323 l
  • Zdolność zamrażania 14.8 kg/24h
Opis

Więcej przestrzeni wielka pojemność dobrana do Twojej kuchniUrządzenie posiada dużą pojemność, ale pozostaje dopasowane do głębokości szafek kuchennych. Wzornictwo Cabinet Fit harmonijnie wpasuje się w Twoją kuchnię.

proponuje niemało miejsca na przechowywanie cotygodniowych zakupów spożywczych i widocznie upraszcza porządkowanie produktów, byś mógł błyskawicznie znaleźć i wyjąć to, co potrzebne.Bez rozmrażania, bez kłopotówTechnologia No FrostTechnologia No Frost polepsza cyrkulację powietrza, żeby zapewnić równomierną temperaturę, przez co ścianki urządzenia nie pokrywają się szronem i lodem.

w dodatku widocznie szybciej osiąga docelową temperaturę, powiększa się odporność systemu chłodzącego i pozwala uniknąć marnowania energii.Równomierne chłodzenieSystem All-Around CoolingSystem All-Around Cooling równomiernie chłodzi każdą część zamrażarki.

Zimne powietrze wdmuchiwane jest poprzez otwory wentylacyjne umieszczone na kilku stopniach, dzięki czemu temperatura w środku jest jednostajna, a jedzenie dłużej pozostaje świeże.jednostajne warunki przechowywaniaMetal CoolingMetal jest rewelacyjnym materiałem izolującym i zatrzymującym zimno.

Metalowe wykończenie tylnej ścianki pozwala utrzymywać właściwą temperaturę w każdej części zamrażarki. Jednostajna wewnętrzna temperatura i wyeliminowanie jej nagłych zmian (np. W wyniku otwarcia drzwi) gwarantują jeszcze lepsze warunki do przechowywania żywności.prędkie mrożeniePower FreezeWciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go poprzez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie.

Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie obszernej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i poprzez ten czas w zamrażarce będzie się utrzymywać minimalna temperatura.szykowna harmoniaFlat & Cabinet Fit DesignDzięki płaskim drzwiom i dobraniu urządzenia do głębokości szafek kuchennych zamrażarka świetnie wpasuje się do Twojej kuchni.

Urządzenie wkomponuje się we fronty szafek, a jego płaskie drzwi nie będą wystawały i będziesz je mógł swobodnie otwierać i nie zawadzisz o nie wysuwając szuflady.wysmakowana harmoniaFlat & Cabinet Fit DesignDzięki płaskim drzwiom i przypasowaniu urządzenia do głębokości szafek kuchennych lodówka doskonale wpasuje się do Twojej kuchni.

Urządzenie wkomponuje się we fronty szafek, a jego płaskie drzwi nie będą wystawały i będziesz je mógł swobodnie otwierać i nie zawadzisz o nie wysuwając szuflady.Kontrola za każdym razem i wszędzieAdapter Smart DongleZamrażarkę zaopatrzono w klucz sprzętowy, dzięki któremu przy pomocy aplikacji na smartfonie zawsze i z każdego miejsca możesz sprawdzić, co dzieje się z urządzeniem.

Możesz w ten sposób kontrolować tryby szybkiego zamrażania, obserwować temperaturę oraz otrzymywać powiadomienia, jeśli drzwi zamrażarki nie zostały zamknięte, a nawet zapoznać się z diagnostyką błędów*.*Aplikacja dostępna na systemach operacyjnych Android i iOS.

Połączenie z Wi-Fi i adapter są wymagane do poprawnego działania. Adapter Smart Dongle jest sprzedawany oddzielnie.Inteligentniejsza i bardziej wytrzymałaKompresor Digital InverterKompresor Digital Inverter samoczynnie dopasuje prędkość pracy do wybranego poprzez Ciebie jednego z siedmiu poziomów chłodzenia.

Wykorzystuje tym samym mniej energii, tworzy mniej hałasu i mniej się zużywa, zapewniając długookresową bezawaryjność.**10-letnia gwarancja obejmuje wyłącznie kompresor.Jaśniejsze światło, mniejsze zużycie energiiOświetlenie LEDEkonomiczne, trwałe oświetlenie LED u góry komory zamrażarki jest jaśniejsze i bardziej energooszczędne niż w modelach klasycznych.

Oświetla każdy zakamarek, poprzez co dostrzeżenie poszukiwanych produktów jest znacznie prostsze.Zajmuje mniej przestrzeniWąska kostkarka do loduWąska kostkarka do lodu zajmuje mniej miejsca w zamrażarce, jako iż została zastosowana w drzwi.

Zyskujesz w ten sposób cenną przestrzeń na przechowywanie na półkach. Kostkarka przechowa pięciokrotnie więcej lodu niżeli jest w stanie wytworzyć, a uzyskanie kostki wymaga jedynie poruszenia dźwignią.Specyfikacja Szerokość netto595 mm Wysokość pokrywy z zawiasem netto1853 mm Głębokość z uchwytem drzwi netto694 mm Waga netto76 kg typ chłodzeniaAll-Around Cooling szczegóły specyfikacji objętość objętość brutto323 l atrybuty fizyczne Szerokość netto595 mm Wysokość obudowy z zawiasem netto1853 mm Wysokość obudowy bez zawiasu netto1853 mm Głębokość z uchwytem drzwi netto694 mm Głębokość bez uchwytu drzwi netto644 mm Głębokość bez drzwi netto575 mm Szerokość opakowania646 mm Wysokość opakowania1950 mm Głębokość opakowania760 mm Waga netto76 kg Waga z opakowaniem81 kg Funkcja chłodzenia rodzaj chłodzeniaAll-Around Cooling Funkcje zamrażarki liczba półek3 ilość szuflad4 Metalowe wykończenie półekTak Tacka na lódTak liczba pojemników w drzwiach3 Oświetlenie wewnętrzne LEDTak Funkcja Power FreezeTak Funkcje ogólne Możliwość przekładania drzwiTak Alarm otwartych drzwiTak Czynnik chłodniczyR600a ilość godzin chłodzenia autonomicznego (do czasu wzrostu temperatury)10 godz.

Blokada i zamekTak atrybuty zewnętrzne WyświetlaczZewnętrzny Otwieranie drzwiPionowy uchwyt KolorGrafitowa stal skuteczność Klasa sprawności energetycznejE Poziom hałasu36 dBA Klasa klimatycznaSN-T Zdolność zamrażania14.8 kg/24 godz.

Roczne zużycie energii263 kWh/rok Smart wbudowane WiFiNie BluetoothNie Możliwość podłączenia adaptera WiFi Smart Dongle (oddzielna sprzedaż)Tak WiFi KitNie Łączność z aplikacjami Kompatybilność z aplikacją SmartThings

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.