Menu

Zamrażarka AMICA FS151.3C

Cechy produktu
  • Producent Amica 
  • Klasa energetyczna A+ 
  • Pojemność 139 l
  • Zdolność zamrażania 13 kg/24h
  • Kolor biały 
Opis

Zamrażarka skrzyniowa skrzyniowa Amica FS151.3C z klasą energetyczną A+ stanowczo niski poziom głośności oraz oszczędność energii z klasą energetyczną A+ stanowczo niski poziom głośności oraz oszczędność energii z klasą energetyczną A+ sprawdź, co możesz zyskać, wybierając Amica FS151.3C OSZCZĘDNOŚĆ Klasa energetyczna A+ Oszczędność energii elektrycznej – aż do 20%!

FUNKCJONALNOŚĆ Cicha praca Urządzenie emituje widocznie zredukowaną ilość dźwięków. 01 02 03 01 02 03 01 FreezerBox wygodny kosz w zamrażarce pomoże w organizacji i dostępie do najważniejszych towarów!

02 Zawiasy z utrzymaniem pozycji drzwi Zapomnij o uciążliwym opadaniu drzwi zamrażarki! Zawiasy utrzymują pozycję drzwi, a ty możesz komfortowo korzystać z urządzenia. 03 Rolki jezdne Umieszczone z tyłu zamrażarki ułatwią przestawianie urządzenia.

01 Kolor: biały Biały kolor lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi. 02 Cicha praca Maksymalna skuteczność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. 03 Uchwyt zewnętrzny komfortowy uchwyt dla wygodnego otwierania drzwi zamrażarki.

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. 01 FreezerBox komfortowy kosz w zamrażarce pomoże w organizacji i dostępie do najważniejszych towarów! 02 Zawiasy z utrzymaniem pozycji drzwi Zapomnij o uciążliwym opadaniu drzwi zamrażarki!

Zawiasy utrzymują pozycję drzwi, a ty możesz wygodnie korzystać z urządzenia. 03 Rolki jezdne Umieszczone z tyłu zamrażarki ułatwią przestawianie urządzenia. 01 Kolor: biały Biały odcień lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi.

02 Cicha praca Maksymalna skuteczność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. 03 Uchwyt zewnętrzny wygodny uchwyt dla komfortowego otwierania drzwi zamrażarki. Zamrażarki Amica Wybierz praktyczną zamrażarkę do Twojego domu Szukasz uzupełniającej przestrzeni na Twoje zapasy? Urządzenia Amica są wygodne w używaniu, mają wyjątkowe funkcjonalności i użyteczne rozwiązania.

teraz możesz zadbać o świeżość i utrzymanie prawidłowej jakości Twoich artykułów spożywczych, dzięki którym w każdej chwili przyrządzisz pyszny posiłek. Wysoka klasa energetyczna A+ efektywność lodówki przy mniejszym koszcie energii Czy wiesz, iż możesz zrobić 55 000 koktajli, nie płacąc przy tym za zastosowaną do ich wykonania energię elektryczną? Jest to możliwe, jeśli korzystasz z maszyn Amica wyekwipowanych w Wysoką klasę energetyczną A+.

ilość zaoszczędzonego prądu, wykorzystana później przez blender ręczny Amica, pozwoli na przygotowanie prawdziwej uczty. Warto oszczędzać! FreezerBox Kosz, który pomoże Ci zadbać o porządek Trudno jest Ci się odnaleźć wśród obszernej ilości przechowywanych artykułów? Kosz FreezerBox, w który pozostały zaopatrzone wybrane sprzęty Amica, to znakomite rozwiązanie dla osób poszukujących sposobu na optymalizację przestrzeni i utrzymanie porządku.

Od dzisiaj już za każdym razem znajdziesz to, czego szukasz! Cicha prac...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.