Menu

Zamrażarka AMICA FS201.3C

Cechy produktu
  • Producent Amica 
  • Szerokość 89 cm
  • Klasa energetyczna A+ 
  • Pojemność 194 l
  • Zdolność zamrażania 15 kg/24h
  • Kolor biały 
Opis

Zamrażarka skrzyniowa Amica FS 201.3C 194l koszZamrażarka skrzyniowa o obszerności całkowitej 194, wymiarach 84,2 x 89,1 x 55,7 cm, DoorHold; sprężyna utrzymująca drzwi w stałej pozycji. NAJWAŻNIEJSZE wariant: Zamrażarka skrzyniowaWysokość: 84,2 cmSzerokość: 89,1 cmKlasa klimatyczna: SN-TPojemność zamrażarki: 194lZdolność zamrażania: 8 kg/24hCzas przechowywania w razie braku zasilania: 20hPoziom hałasu: 40 dBaSterowanie: Mechaniczne Cicha praca Dźwięki głośnej pracy lodówki potrafią być irytujące – zwłaszcza wieczorem albo gdy kuchnia połączona jest z salonem.

Ale to już żaden problem! Lodówki Amica z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najszczególniej ograniczyć poziom hałasu generowanego poprzez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom.

Mniej decybeli, więcej rodzinnego spokoju. Klasa energetyczna F Nie lubisz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, że lodówka pracuje przez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie.

Ograniczając pobór prądu, troszczysz się także o środowisko. MechanicalControlProściej być nie może – gdy chcesz ustawić temperaturę w chłodziarce i zamrażarce, po prostu przekręcasz wewnętrzne pokrętło.

Stopniowa regulacja mocy chłodzenia jest wyjątkowo nieskomplikowana i intuicyjna, bo nie musisz się przejmować nastawianiem temperatury co do stopnia – wybierasz jeden z predefiniowanych poziomów. A dzięki umieszczeniu pokrętła we wnętrzu lodówki na jej froncie brak zbędnych elementów.

FreezerBoxNie możesz znaleźć czegoś w zamrażarce? Koniec z problemem nieporządku wewnątrz! Zamontowany w zamrażarkach skrzyniowych Amica kosz FreezerBox to nieprzeciętne rozwiązanie dla nietrudnego dostępu do mrożonych produktów, optymalizacji przestrzeni i utrzymania porządku.

Zmieścisz więcej, wyjmiesz łatwiej i za każdym razem wynajdziesz to, czego szukasz! DoorHoldDrzwi od zamrażarki opadają? Ich ciągłe podtrzymywanie nie jest najwygodniejsze, a i kręgosłup potrafi obciążyć… Wybierz więc zamrażarkę z Zawiasami z utrzymaniem pozycji drzwi!

To pełna wygoda – łatwiej załadujesz i rozładujesz produkty z zamrażarki, gdy drzwi zostaną na swoim miejscu zamiast nieznośnie opadać. To też bezpieczeństwo dla Twojego kręgosłupa - jak i wygoda używania!

SPECYFIKACJA technicznADane techniczneKolor: BiałyWysokość: 84,2 cmSzerokość: 89,1 cmGłębokość: 55,7 cmWymiary: 84,2x89,1x55,7 cmKlasa energetyczna: FKlasa klimatyczna: SN-TKlasa zamrażarki: 4Pojemność pełna: 194 lPojemność zamrażarki netto: 194 lZdolność zamrażania: 8 kg/24hPoziom hałasu: 40 dBCzas przechowywania w razie braku zasilania: 20 godz.Roczny zużycie energii: 243,2 kWhKlasa hałasu: CLiczba drzwi zewnętrznych: 1Czynnik chłodniczy: R 600 aFunkcjonalnośćSterowanie: MechanicalControlKosz w zamrażarce skrzyniowejRolki jezdne (przód/tył): -/+DoorHoldCicha pracaWyposażenieUchwyt: zewnętrznyFreezerBox

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.