Menu

Zamrażarka skrzyniowa poj. 236 l

Cechy produktu

  • Producent Forgast 

Opis

Zamrażarka skrzyniowa Forgast o objętości całkowitej 236 l. Asygnowana do przechowywania produktów spożywczych w temperaturze do -25°C. Obudowa urządzenia wyprodukowana ze stali malowanej proszkowo. Wnętrza komory - z gładkiej blachy aluminiowej nietrudnej w utrzymaniu czystości i odladzaniu.

Pokrywa zaopatrzona jest w zawiasy o specjalnej konstrukcji, utrzymującej ją bezpiecznie w pozycji otwartej. Oświetlenie LED ułatwia załadunek i rozładunek komory. Uchwyt z zamkiem zabezpiecza zawartość zamrażarki.

wykorzystanie przegrody pozwala na przechowywanie najróżniejszych produktów, a załączone dwa kosze istotnie podnosiją walory użytkowe urządzenia. Zintegrowany cyfrowy termometr wskazuje aktualną temperaturę wnętrza komory a system kontroli powiadamia akustycznie jej gwałtowny spadek, spowodowany przeładowaniem urządzenia albo brakiem zasilania.

Manualny panel sterowania zezwala na ustawienie najmocniej trafnej temperatury przechowywanych produktów proste i instynktowne przeprowadzenie procesu rozmrażania. Odpływ zainstalowany w dnie komory ułatwia odprowadzenie wody powstającej podczas jej rozmrażania i mycia.

dołączony pakiet kółek z hamulcem ułatwi transport albo korektę ustawienia urządzenia. Wydajny system chłodzenia oraz innowacyjny materiał izolujący pozwolił na uzyskanie wysokiego stopnia energooszczędności.

realne zakresy temperatur: - Pozycja pomiędzy cyfrą 0 a 2 zezwala na ustawienie temperatury chłodzenia od 1°C do 5°C. - Pozycja pomiędzy cyfrą 2 a 3 odpowiada temperaturze 0°C. - Pozycja pomiędzy cyfra 3 a 5 zezwala na ustawienie temperatury od 0°C do -18/-23°C.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.