Menu

Zamrażarka skrzyniowa poj. 330 l

Cechy produktu
  • Producent Forgast 
Opis

Zamrażarka skrzyniowa Forgast o obszerności całkowitej 330 l. Dedykowana do przechowywania produktów spożywczych w temperaturze do -25°C. Pokrywa urządzenia wyprodukowana ze stali malowanej proszkowo. Wnętrza komory - z przygładzonej blachy aluminiowej nieskomplikowanej w utrzymaniu czystości i odladzaniu.

Pokrywa wyekwipowana jest w zawiasy o specjalnej konstrukcji, utrzymującej ją bezpiecznie w pozycji otwartej. Oświetlenie LED usprawnia załadunek i rozładunek komory. Uchwyt z zamkiem zabezpiecza zawartość zamrażarki.

zastosowanie przegrody zezwala na przechowywanie przeróżnych produktów, a załączone dwa kosze pokaźnie unosiją walory użytkowe urządzenia. Zintegrowany cyfrowy termometr wskazuje aktualną temperaturę wnętrza komory a system kontroli zawiadamia akustycznie jej gwałtowny spadek, spowodowany przeładowaniem urządzenia albo brakiem zasilania.

Manualny panel sterowania zezwala na ustawienie najistotniej optymalnej temperatury przechowywanych produktów proste i instynktowne przeprowadzenie procesu rozmrażania. Odpływ zainstalowany w dnie komory usprawnia odprowadzenie wody powstającej podczas jej rozmrażania i mycia.

załączony zestaw kółek z hamulcem ułatwi transport albo korektę ustawienia urządzenia. Skuteczny system chłodzenia i progresywny materiał izolujący pozwolił na uzyskanie wysokiego stopnia energooszczędności.

osiągalne zakresy temperatur: - Pozycja pomiędzy cyfrą 0 a 2 umożliwia ustawienie temperatury chłodzenia od 1°C do 5°C. - Pozycja między cyfrą 2 a 3 odpowiada temperaturze 0°C. - Pozycja między cyfra 3 a 5 zezwala na ustawienie temperatury od 0°C do -18/-23°C.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.