Menu

Zamrażarka skrzyniowa z płaską przeszkloną szybą poj. 290 l

Cechy produktu

  • Producent Forgast 

Opis

Stan: ekspozycyjny, nieużywany. Nieduże zarysowania i niewielkie zniszczenie pokrywy widoczne na zdjęciu. Zamrażarka skrzyniowa przeszklona Forgast o objętości całkowitej 290 l. Przeznaczona jest do przechowywania produktów spożywczych w temperaturze do -23°C.

obudowa urządzenia stworzona ze stali malowanej proszkowo. Wnętrza komory - z gładkiej blachy aluminiowej łatwej w utrzymaniu czystości i odladzaniu. Pokrywę stanowią płaskie szyby zaopatrzone w ramę i zamek zabezpieczający zawartość zamrażarki.

Szklana pokrywa upraszcza lokalizację artykułu przed otwarciem komory, co ma znaczny wpływ na zużycie energii. Zastosowanie przegrody umożliwia przechowywanie rozmaitych produktów, a załączone dwa kosze wyraźnie unosiją walory użytkowe urządzenia.

Zintegrowany cyfrowy panel sterowania, wskazuje aktualną temperaturę wnętrza komory, umożliwia jej dokładną zmianę i ułatwia wykonanie cyklu rozmrażania. Odpływ zainstalowany w dnie komory upraszcza odprowadzenie wody powstającej w trakcie jej rozmrażania i mycia.

załączony pakiet kółek z hamulcem usprawnia transport albo korektę ustawienia urządzenia. Produktywny system chłodzenia oraz nowoczesny materiał izolujący pozwolił na uzyskanie wysokiego stopnia energooszczędności.

realne zakresy temperatur: - Pozycja pomiędzy cyfrą 0 a 2 pozwala na ustawienie temperatury chłodzenia od 1°C do 5°C - Pozycja między cyfrą 2 a 3 odpowiada temperaturze 0°C - Pozycja pomiędzy cyfra 3 a 5 pozwala na ustawienie temperatury od 0°C do -18/-23°C

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.