Menu

Zamrażarka skrzyniowa z płaską przeszkloną szybą poj. 290 l

Cechy produktu

  • Producent Forgast 

Opis

Zamrażarka skrzyniowa przeszklona Forgast o pojemności całkowitej 290 l. Dedykowana jest do przechowywania produktów spożywczych w temperaturze do -23°C. Obudowa urządzenia wytworzona ze stali malowanej proszkowo.

Wnętrza komory - z gładziutkiej blachy aluminiowej przystępnej w utrzymaniu czystości i odladzaniu. Pokrywę stanowią płaskie szyby wyposażone w ramę i zamek zabezpieczający zawartość zamrażarki. Szklana pokrywa usprawnia lokalizację towaru przed otwarciem komory, co ma znaczny wpływ na zużycie energii.

zastosowanie przegrody umożliwia przechowywanie zróżnicowanych produktów, a załączone dwa kosze znacznie unosiją walory użytkowe urządzenia. Zintegrowany cyfrowy panel sterowania, wskazuje aktualną temperaturę wnętrza komory, umożliwia jej precyzyjną zmianę oraz ułatwia wykonanie cyklu rozmrażania.

Odpływ zainstalowany w dnie komory usprawnia odprowadzenie wody powstającej w trakcie jej rozmrażania i mycia. Dołączony komplet kółek z hamulcem upraszcza transport albo korektę ustawienia urządzenia. Wydajny system chłodzenia i postępowy materiał izolujący pozwolił na uzyskanie wysokiego stopnia energooszczędności.

realne zakresy temperatur: - Pozycja pomiędzy cyfrą 0 a 2 zezwala na ustawienie temperatury chłodzenia od 1°C do 5°C - Pozycja pomiędzy cyfrą 2 a 3 odpowiada temperaturze 0°C - Pozycja między cyfra 3 a 5 umożliwia ustawienie temperatury od 0°C do -18/-23°C

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.