Menu

Zamrażarka skrzyniowa z płaską przeszkloną szybą poj. 394 l

Cechy produktu

  • Producent Forgast 

Opis

Zamrażarka skrzyniowa przeszklona Forgast o obszerności całkowitej 394 l. Dedykowana jest do przechowywania produktów spożywczych w temperaturze do -23°C. Obudowa urządzenia stworzona ze stali malowanej proszkowo.

Wnętrze komory - z gładziutkiej blachy aluminiowej prostej w utrzymaniu czystości i odladzaniu. Pokrywę stanowią płaskie szyby zaopatrzone w ramę i zamek zabezpieczający zawartość zamrażarki. Szklana pokrywa usprawnia lokalizację produktu przed otwarciem komory, co ma wyraźny wpływ na zużycie energii.

wykorzystanie przegrody pozwala na przechowywanie różnorodnych produktów, a załączone dwa kosze wyraźnie podwyższają walory użytkowe urządzenia. Zintegrowany cyfrowy panel sterowania, wskazuje aktualną temperaturę wnętrza komory, pozwala na jej staranną zmianę, a także usprawnia wykonanie procesu rozmrażania.

Odpływ zainstalowany w dnie komory ułatwia odprowadzenie wody powstającej w trakcie jej rozmrażania i mycia. Dołączony zestaw kółek z hamulcem upraszcza transport lub korektę ustawienia urządzenia. Efektywny system chłodzenia, a także postępowy materiał izolujący pozwolił na uzyskanie wysokiego stopnia energooszczędności.

realne zakresy temperatur: - Pozycja między cyfrą 0 a 2 zezwala na ustawienie temperatury chłodzenia od 1°C do 5°C - Pozycja między cyfrą 2 a 3 odpowiada temperaturze 0°C - Pozycja pomiędzy cyfra 3 a 5 umożliwia ustawienie temperatury od 0°C do -18/-23°C

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.