Menu

Inteligentna żarówka LED YEELIGHT YLDP004 4.8W GU10 Wi-Fi (4 szt.)

Cechy produktu

  • Producent YEELIGHT 
  • Gwint GU10 
  • Moc 8 W

Opis

Yeelight GU10 Color - inteligentna żarówka, która może świecić milionem barw

Żarówka Yeelight GU10 Color może świecić na ponad 16 milionów barw, pozwalając Ci stworzyć niezapomnianą atmosferę w każdej sytuacji. Prosta w obsłudze i energooszczędna - stanie na wysokości zadania choćby najistotniej wymagających użytkowników. Korzystając z niej, dostosujesz nie tylko barwę światła, lecz też jego jasność i temperaturę. Urządzenie jest kompatybilne z inteligentnymi asystentami takimi jak Google czy Alexa, dzięki czemu masz możliwość sterowania nim głosowo albo przy pomocy smartfona.


swobodna regulacja parametrów światła

GU10 Color będzie świecić starannie tak, jak chcesz. Przy pomocy przeznaczonej aplikacji z łatwością dostosujesz temperaturę barwową światła i jego jasność i kolor. Możesz więc zapewnić sobie oświetlenie genialnie dopasowane do okazji. Spotkanie z przyjaciółmi, romantyczna kolacja, spokojny wieczór przy filiżance herbaty i ulubionym serialu - z Yeelight za każdym razem wykreujesz oryginalną atmosferę. Chcesz więcej? Zsynchronizuj światło z muzyką i patrz, jak zmienia się ono w jej rytm - to nieprzeciętne rozwiązanie na domową imprezę!


nadzwyczajny dobór dla każdego gracza

lubisz gry komputerowe? Yeelight GU10 oferuje też coś dla Ciebie! Żarówka jest kompatybilna z platformami gamingowymi Razer Chroma i Overwolf, dzięki czemu możesz dostosować oświetlenie do tempa rozgrywki. Wypróbuj te możliwości i ciesz się niesamowitymi efektami świetlnymi wywoływanymi przez przeróżne wydarzenia w grze. Z Yeelight możesz liczyć na jeszcze większą immersję!


Prosta konfiguracja i zdalne sterowanie

Nie musisz się obawiać skomplikowanej konfiguracji GU10 Color. Po prostu wkręć żarówkę, a następnie połącz ją z Wi-Fi i dodaj do aplikacji Yeelight. Cały proces jest wyjątkowo prosty. Możesz również sparować urządzenie z Google Assistant, Samsung SmartThings i Amazon Alexa. Naprawdę niewiele dzieli Cię od komfortowej, zdalnej kontroli oświetlenia - steruj nim z poziomu aplikacji albo przy pomocy prostych komend głosowych.


wygodna kontrola większej liczby żarówek

Kąt rozsyłu światła GU10 Color wynosi 36° - z powodzeniem możesz więc zamontować ich więcej,stosownie oświetlały wybrane wnętrza. Istnieje także możliwość grupowania produktów w celu ich jednoczesnej kontroli. Nie musisz obsługiwać każdej żarówki osobno. Jeśli utworzysz swoją grupę, starczy, że włączysz jedno urządzenie lub przystosujesz jego parametry, a pozostałe natychmiast podążą w jego ślady.


przychylna dla środowiska

Ogromne możliwości żarówki idą w parze z jej energooszczędnością. Maksymalna moc urządzenia wynosi 4,5 W, a w trybie czuwania pobiera ono jedynie 0,4 W. To oznacza, iż używając go, zaoszczędzisz zarówno prąd, jak i pieniądze. Postaw na tę przychylną dla środowiska żarówkę i zapomnij o zbyt wysokich rachunkach!

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.