Menu

Inteligentna żarówka LED YEELIGHT YLDP004-A 5W GU10 Wi-Fi (4 szt.)

Cechy produktu

  • Producent YEELIGHT 
  • Gwint GU10 
  • Moc 5 W

Opis

żarówka yeelight gu10 dimmable dzięki możliwości regulowania jasności pozwoli ci stworzyć niezapomnianą atmosferę w każdej sytuacji. Prosta w obsłudze i energooszczędna – stanie na wysokości zadania choćby najmocniej wymagających użytkowników korzyści: kompatybilna z głównymi platformami inteligentnego domu, takimi jak google assistant, samsung smartthings i amazon alexa, żarówka w1 pozwoli ci na kontrolę światła głosem.

jednocześnie włączanie/wyłączanie, regulacja jasności, planowanie czasowe, yeelight app ułatwia kontrolę za pomocą paru kliknięć. Z żarówką gu10 w1 oszczędzisz energię, a wraz z tym pieniądze: 4,8 w maksymalna moc wyjściowa, 0,23 w ultra-niskiej mocy w trybie czuwania.

dostosuj światło do starannej jasności,z łatwością stworzyć własne scenerie świetlne. Zyskaj sterowanie grupowe kilkoma żarówkami jednocześnie, nadając im ten sam efekt świetlny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.