Menu

Smart żarówka LED Yeelight Smart Bulb 1S (RGB) - E27

Cechy produktu

  • Producent YEELIGHT 
  • Gwint E27 

Opis

Yeelight 1S RGB - Twoje inteligentne oświetlenie

Inteligentna żarówka Yeelight 1S RGB, pozwoli Ci na stworzenie swojego własnego inteligentnego domu. Możesz nią sterować przy pomocy głosu lub aplikacji i decydować o tym jaką temperaturą i mocą ma świecić oraz kiedy ma się włączać i wyłączać, dzięki możliwości ustawienia timera. Jest kompatybilna z aplikacją Apple HomeKit, Sa,simg SmartThings i asystentem Google. Wybieraj spomiędzy 16 milionów odcieni i zsynchronizuj ją z muzyką dla jeszcze lepszego efektu.Niezwykłe doznania w czasie gry

Współpraca Yeelight ze znanym producentem sprzętu dla graczy Razer zaowocowała udaną integracją z systemem Razer Chroma™ RGB. W efekcie możesz radować się jedynym w swoim rodzaju, immersyjnym doświadczenie gamingowym, którego dynamika zostanie ponadto wzmocniona poprzez niezwykły spektakl światełudoskonalona w każdym calu

Nowa generacja inteligentnej żarówki Yeelight jest wyekwipowana w wysoce zintegrowane kolorowe koraliki świetlne, pozwalając na jeszcze lepsze rozproszenie światła. Jej produktywność świetlna wynosi 94 lm / w, a zużycie energii jest o 15% niższe niż w żarówce poprzedniej generacji, co zezwala na jeszcze obszerniejszą oszczędność energii.


Steruj głosem

Yeelight 1S RGB jest kompatybilna z asystentami Google, Alexa i Siri (realna obsługa w dodatku poprzez Apple HomeKit), więc możesz bez trudu i w wygodny sposób sterować nią za pomocą głosu. Wystarczy, iż powiesz odpowiednią komendę, a żarówka włączy się albo wyłączy. To Ty decydujesz o tym, jak brzmi komenda dzięki ustawieniu jej w aplikacji.


Reguluj barwę

Ustaw odpowiednią atmosferę dla każdej sytuacji poprzez regulację temperatury światła. Ciesz się odcieńmi różnych pór roku w zależności od Twoich potrzeb - od ciepłego słonecznego dnia po chłodne zimowe wieczory.


Stwórz odpowiednią atmosferę

Zmieniaj nastrój wnętrza przy pomocy jednego kliknięcia albo z asystentem głosowym. Przystosuj oświetlenie do sytuacji i ciesz się chwilą. Nieważne czy masz ochotę na drzemkę, czy musisz trochę popracować – Yeelight pomoże Ci stworzyć wspaniałe warunki do każdej sytuacji.


Zsynchronizuj z muzyką

przy pomocy aplikacji YEELIGHT możesz scalić rytm muzyki ze światłem, tworzyjąc jeszcze lepsze warunki do zabawy. Nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w trakcie każdej imprezy i spotkań z najbliższymi.


Łącz w grupy i kontroluj wszystkie na raz

Możesz kontrolować pojedyncze żarówki, lub zintegrować je w grupy i regulować wszystkie za jednym dotknięciem. Steruj oświetleniem swego domu zdalnie – choćby, gdy przebywasz poza nim.


Steruj swym oświetleniem z każdego miejsca

Dzięki aplikacji Yeelight na iOS oraz Androida możesz zdalnie kontrolować oświetlenie, gdziekolwiek jesteś przy pomocy smartfona czy tabletu. Nie masz pewności, czy wyłączyłeś wszystkie światła, zanim wyszedłeś z domu? A może zapomniałeś zostawić włączone światło swemu pupilowi? dzisiaj możesz sterować nim z każdego miejsca poza domem.


dopasuj ustawienia w zależności od pory dnia

Wstawanie o 7 rano jest dla Ciebie problemem? Zaprogramuj światła tak, aby świeciły coraz jaśniej, aż do momentu, w którym włączy się budzik. Jeśli nie uwielbiasz zasypiać w ciemności, ustaw żarówkę w ten sposób, aby wygasiła się po kilkunastu minutach od położenia się do łóżka.

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.