Menu

Yeelight Przekaźnik modułowy YLAI002

Cechy produktu
  • Producent Yeelight 
Opis

Inteligentna kontrola inicjuje się tutaj

Yeelight Smart Dual Control Module jest modułem przekaźnikowym, który w inteligentny sposób steruje uruchamianiem konwencjonalnych sprzętów elektrycznych, a także źródeł światła, zmieniając je w inteligentne urządzenia.


Inteligentne sterowanie na wyciągnięcie ręki

Napędzany poprzez podwójny moduł WiFi/Bluetooth, Yeelight Smart Dual Control Module może zmienić tradycyjne urządzenia w inteligentne i podłączyć je do sieci, co pozwoli na ich kontrolę na mnóstwo rozmaitych sposobów - z poziomu aplikacji, przy pomocy specjalnego pilota albo głosowo.


Zdalna kontrola zegara oraz mniejsze zużycie prądu

Będąc w pracy, chcesz uruchomić system wentylacji na godzinę dziennie, aby utrzymywać świeże powietrze w środku domu bez narażania się na wysokie rachunki za prąd? Yeelight Smart Dual Control Module umożliwi to dzięki uruchomieniu w aplikacji zdalnej kontroli zegara. Możesz go używać w każdym miejscu i o każdej porze.


Kompaktowa konstrukcja dla przystępnej konfiguracji

Kompaktowy wymiar pozwala umieścić Smart Dual Control Module wewnątrz puszki podtynkowej albo podłączyć do centralki elektrycznej czy w miejscu konstrukcji lampy sufitowej bez konieczności zmiany istniejących gniazd i łączników. Dzięki czemu konfiguracja modułu przekaźnikowego Yeelight jest bardzo prosta.


Materiały wysokiej jakości

Smart Dual Control Module został skonstruowany z ognioodpornej powłoki PCV0 by zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność działania. Z powodzeniem zastosujesz niemal w każdym pomieszczeniu dzięki uniwersalnej budowie.

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.