Menu

Yeelight W1 GU10 1szt.

Cechy produktu

  • Producent Yeelight 
  • Gwint GU10 

Opis

 Inteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 (kolor) 1szt firma Yeelight jest częścią ekosystemu Xiaomi. Oficjalna dystrybucja.. Yeelight GU10 Color - inteligentna żarówka, która może świecić milionem odcieni Żarówka Yeelight GU10 Color może świecić na ponad 16 milionów kolorów, pozwalając Ci stworzyć niezapomnianą atmosferę w każdej sytuacji.

Prosta w obsłudze i energooszczędna - spełni oczekiwania choćby najszczególniej wymagających użytkowników. Korzystając z niej, przypasujesz nie tylko barwę światła, ale też jego jasność i temperaturę. Urządzenie jest kompatybilne z inteligentnymi asystentami takimi jak Google czy Alexa, dzięki czemu masz możliwość sterowania nim głosowo lub przy pomocy smartfona.

swobodna regulacja parametrów światła GU10 Color będzie świecić precyzyjnie tak, jak chcesz. Za pomocą przeznaczonej aplikacji prosto przystosujesz temperaturę barwową światła oraz jego jasność i kolor.

Możesz więc zapewnić sobie oświetlenie doskonale dostosowane do okazji. Spotkanie z przyjaciółmi, romantyczna kolacja, spokojny wieczór przy filiżance herbaty i ulubionym serialu - z Yeelight za każdym razem wykreujesz specyficzną atmosferę.

Chcesz więcej? Zsynchronizuj światło z muzyką i patrz, jak zmienia się ono w jej rytm - to nieprzeciętne rozwiązanie na domową imprezę! idealny wybór dla każdego gracza uwielbiasz gry komputerowe? Yeelight GU10 proponuje również coś dla Ciebie!

Żarówka jest kompatybilna z platformami gamingowymi Razer Chroma i Overwolf, dzięki temu możesz dopasować oświetlenie do tempa rozgrywki. Wypróbuj te możliwości i ciesz się niesamowitymi efektami świetlnymi wywoływanymi poprzez różnorodne wydarzenia w grze.

Z Yeelight możesz liczyć na jeszcze większą immersję! Prosta konfiguracja i zdalne sterowanie Nie musisz się obawiać trudnej konfiguracji GU10 Color. Po prostu wkręć żarówkę, a następnie połącz ją z Wi-Fi i dodaj do aplikacji Yeelight.

Cały proces jest niezwykle prosty. Możesz też sparować urządzenie z Google Assistant, Samsung SmartThings i Amazon Alexa. Naprawdę mało dzieli Cię od wygodnej, zdalnej kontroli oświetlenia - steruj nim z poziomu aplikacji albo przy pomocy prostych komend głosowych.

komfortowa kontrola pokaźniejszej liczby żarówek Kąt rozsyłu światła GU10 Color wynosi 36° - z powodzeniem możesz więc zamontować ich więcej,odpowiednio oświetlały wybrane pomieszczenia. Istnieje także możliwość grupowania produktów w celu ich jednoczesnej kontroli.

Nie musisz obsługiwać każdej żarówki osobno. Jeśli utworzysz swoją grupę, starczy, iż włączysz jedno urządzenie lub dopasujesz jego atrybuty, a pozostałe natychmiast podążą w jego ślady. Przyjazna dla środowiska Ogromne możliwości żarówki idą w parze z jej energooszczędnością.

Maksymalna moc urządzenia wynosi 4,5 W, a w trybie czuwania pobiera ono jedynie 0,4 W. To oznacza, że używając go, zaoszczędzisz jednocześnie prąd, jak i pieniądze. Postaw na tę przyjaz...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.