Menu

Yeelight W1 GU10 (kolor) 4szt.

Cechy produktu

  • Producent Yeelight 
  • Gwint GU10 

Opis

Inteligentna żarówka Yeelight W3 (kolor)

Stwórz niepowtarzalną atmosferę za pomocą inteligentnej żarówki Yeelight W3 (kolor), która pozwala na luźną regulację parametrów światła, takich jak jasność, temperatura, a choćby odcień. Kompatybilna z Google Assistant oraz innymi platformami - jej obsługa jest bajecznie prosta i przyjemna. Możesz też zsynchronizować ją z muzyką, a nawet z ulubioną grą komputerową dzięki integracji z Razer Chroma. W3 jest przy tym energooszczędna - w trybie czuwania jej pobór mocy nie przekracza 0,5 W. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii i lepszych rozwiązań żarówka ma obszerne możliwości znane z modelu 1S, proponując jeszcze interesującojszą cenę.

specyficzne oświetlenie na każdą okazję

Inteligentna żarówka Yeelight W3 (kolor) będzie świecić skrupulatnie tak, jak to sobie wymarzysz. Dopasuj jasność światła i jego temperaturę barwową do swoich potrzeb. Wybierajspośród aż 16 milionów odcieni, żeby wykreować oryginalną atmosferę na każdą okazję - świąteczny obiad, rodzinne spotkanie, wieczór filmowy z przyjaciółmi, a może romantyczna kolacja? Z W3 w każdej sytuacji zadbasz o adekwatny klimat.

Jeszcze bardziej zanurzysz się w świecie ulubionej gry

produkt jest kompatybilny z platformami gamingowymi Razer Chroma, a także Overwolf. Dzięki temu możliwa jest synchronizacja żarówki z określonymi grami, która pozwoli Ci cieszyć się fantastycznymi efektami świetlnymi wywoływanymi poprzez rozgrywające się na ekranie wydarzenia. Wypróbuj tę funkcję i zapewnij sobie zupełnie świeże, niezapomniane wrażenia. Z Yeelight możesz cieszyć się jeszcze bardziej immersyjną rozgrywką!

Fantastyczne rozwiązanie na imprezę

Planujesz domową imprezę? W3 (kolor) ma dla Ciebie coś specjalnego! Dzięki funkcji synchronizacji oświetlenia z muzyką stworzysz jeszcze wspanialszą atmosferę - zmieniające się w rytm odtwarzanych utworów efekty świetlne zapewnią Tobie i Twoim gościom niesamowitą rozrywkę. Tańcz i obserwuj, jak światło tańczy razem z Tobą!

Ciesz się prostą i komfortową obsługą z aplikacją Yeelight

wbudowane Wi-Fi oraz aplikacja Yeelight umożliwiają szybką instalację żarówki. Nie musisz nawet korzystać z dodatkowych hubów czy sterowników. Cały cykl konfiguracji jest istotnie prosty - bez problemu sobie z nim poradzisz. To jednak nie koniec możliwości, jakie daje aplikacja. Za jej pomocą zdalnie obsłużysz swoje żarówki - włączysz albo wyłączysz światło i ustawisz harmonogramy pracy. Skorzystasz także z szeregu przystępnych scen, a choćby stworzysz swoją własną.

Zdalne sterowanie przy pomocy Twojego inteligentnego asystenta

To nie wszystko! Yeelight W3 (kolor) jest kompatybilna z Google Assistant, Amazon Alexa, IFTTT i Samsung SmartThings. Dodaj ją do systemu, którego używasz na co dzień i wygodnie obsługuj wszystkie swoje inteligentne urządzenia z poziomu jednej aplikacji. Możeszzastosować swojego smart asystenta, by kontrolować żarówkę głosowo - wystarczy kilka prostych słów,wygodnie zgasić lub zapalić światło, nie ruszając się z kanapy!

Steruj kilkoma żarówkami równocześnie

Zamierzasz użyć więcej niż jedną żarówkę Yeelight? Mamy dla Ciebie rewelacyjną wiadomość! W3 pozwalają na kontrolę grupową, co oznacza, że nie musisz włączać i przypasowywać każdego urządzenia osobno. Stwórz grupę przy pomocy aplikacji - kiedy to zrobisz, wystarczy kilka kliknięć lub prosta komenda głosowa, aby obsłużyć kilka żarówek jednocześnie.

Twój nowy sposób na oszczędzanie

przychylna dla środowiska żarówka Yeelight W3 (kolor) jest także niesamowicie energooszczędna. W trybie czuwania pobiera tylko około 0,3 W. Nie musisz już obawiać się zbyt wysokich rachunków za prąd. Yeelight wykorzystuje zoptymalizowane rozwiązania elektroniczne, aby umożliwić Ci oszczędzanie energii, a co za tym idzie na dodatek pieniędzy.

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.