Menu

Yeelight W1 GU10 (ściemnialna) 4szt.

Cechy produktu
  • Producent Yeelight 
  • Gwint GU10 
Opis
Inteligentna żarówka Yeelight W3 (ściemnialna)

w porównaniu do poprzednich modeli inteligentna żarówka Yeelight W3 (ściemnialna) jest mniejsza i formuje jaśniejsze światło, równocześnie zużywając mniej energii - w trybie czuwania jej zużycie mocy wynosi jedynie około 0,3 W. Zapewni Ci ciepłe, przyjemne oświetlenie. Jest kompatybilna z Google Assistant, a także innymi platformami do zarządzania inteligentnym domem. Możesz również regulować jasność emitowanego poprzez nią światła. Dzięki wykorzystaniu nowych technice i ulepszonych rozwiązań żarówka ma znaczne możliwości znane z modelu 1S, oferując jeszcze interesującojszą cenę.

dostosuj oświetlenie do sytuacji

Yeelight W3 generuje przychylne dla wzroku, ciepłe światło, którego temperatura barwowa wynosi 2700 K. To jednak nie koniec zalet tej unikatowej żarówki. Decydując się na jej zastosowanie, zyskasz możliwość regulacji jasności oświetlenia. Przystosuj je do swoich potrzeb lub pory dnia. Jasne światło świetnie sprawdzi się w czasie pracy lub nauki. Jeśli zaś chcesz odpocząć lub wyciszyć się przed snem, możesz nieco je przyciemnić.

Bajecznie prosta obsługa

Zainstaluj aplikację Yeelight,prędko i łatwo skonfigurować swoje żarówki W3. Dzięki zaimplementowanemu Wi-Fi cykl instalacji jest bajecznie prosty. Nie również żadnych dodatkowych hubów czy sterowników. Aplikacja umożliwia również wygodne, zdalne sterowanie oświetleniem. Włączaj i wyłączaj W3 na odległość, dopasowuj jasność światła i twórz harmonogramy - Yeelight daje Ci wymarzoną swobodę.

Jeszcze więcej możliwości zdalnego sterowania

Żarówka W3 (ściemnialna) jest kompatybilna z szeregiem systemów do zarządzania inteligentnym domem. Możesz sparować ją pomiędzy innymi z Google Assistant, Amazon Alexa, IFTTT czy Samsung SmartThings. Dzięki temu osiągalna jest jeszcze kontrola żarówki przy pomocy prostych komend głosowych. Nie musisz już choćby wstawać z fotela lub kanapy, aby włączyć światło - wystarczy, iż powiesz kilka słów!

Steruj wieloma żarówkami jednocześnie

Inteligentne żarówki Yeelight możesz również kontrolować grupowo. Jeśli zdecydujesz się na zastosowanie obszerniejszej liczby tych maszyn w swym domu, niewątpliwie docenisz to rozwiązanie. Dodaj wszystkie W3 do aplikacji, stwórz grupę i ciesz się wygodnym sterowaniem. Po prostu włącz jedną żarówkę i dostosuj jej parametry - pozostałe natychmiast podążą w jej ślady!

Pożegnaj wysokie rachunki za prąd

W3 jest energooszczędna i przyjazna dla środowiska. Zastosowane w procesie produkcji żarówki stosowne rozwiązania elektroniczne sprawiły, iż w trybie czuwania jej pobór mocy nie przekracza 0,5 W. Dzięki czemu, używając nowych sprzętów Yeelight zaoszczędzisz nie tylko prąd, ale też pieniądze - zapomnij o zbyt wysokich rachunkach!

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.