Menu

Żarówka ES111 Diffuser Nowodvorski 1X9W LED biała 9344

Cechy produktu
  • Producent Nowodvorski 
  • Gwint GU10 
  • Temperatura barwowa ciepła 
Opis

Lampa LED Diffuser – kosmicznie korzystny design w Twoim domu Jeśli cenisz sobie innowacyjny albo wręcz futurystyczny design, lampa LED Diffuser pomoże Ci stworzyć w domu klimat jak ze statku kosmicznego. Kolista, biała lampa z tworzywa nienaturalnego, a także białego akrylu obudowującego moduł LED zastosowane źródło światła z gwintem typu GU10 o wysokości 5,8 cm i średnicy 11,1cm (stąd jej symbol ES111).

Ta niewielka lampa jestniezwykle funkcjonalna – jej kąt świecenia wynosi aż 120 poziomów – to znikome "oczko" oświetli więc równomiernie całkiem sporą przestrzeń. Lampa daje światło o maksymalnej mocy 9W przy 700 lm, co odpowiada mocy 50W w tradycyjnej żarówce.

Oświetlenie ma barwę 3000K, co oznacza ciepłą, mlecznobiałą barwę, która będzie pasować jednocześnie do mieszkania, jak i do przestrzeni biurowych. Dużą zaletą lampy jest jej dekoracyjna prezencja przy zachowaniu wysokich standardów światła.

W pakiecie znajduje się źródło światła, a lampa ma 24-miesięczną gwarancję....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.