Menu

Żarówka Smart LED YEELIGHT YLDP15YL

Cechy produktu

  • Producent YEELIGHT 
  • Gwint E27 

Opis

Yeelight 1S - Twoje inteligentne oświetlenie

Inteligentna żarówka Yeelight 1S, pozwoli Ci na stworzenie swojego własnego inteligentnego domu. Możesz nią sterować za pomocą głosu lub aplikacji i decydować o tym jaką mocą ma świecić i kiedy ma się włączać i wyłączać, dzięki możliwości ustawienia timera. Jest ponadto kompatybilna z aplikacją Apple HomeKit, Samsung SmartThings i asystentem Google.Reguluj jasność

Dzięki możliwości kontrolowania jasności w zakresie od 5 do 100% poczujesz się w domu jeszcze bardziej komfortowo dopasowując moc świecenia do aktualnych potrzeb. Na dodatek dzięki jeszcze lepiej zoptymalizowanym LEDom zużywa do 15% mniej prądu, niżeli żarówka poprzedniej generacji, co zezwala na jeszcze pokaźniejszą oszczędność energii.


Steruj głosem

Żarówką możesz sterować też przy pomocy głosu. Wystarczy powiedzieć odpowiednią komendę, by włączyć lub wyłączyć światło. Wszystko dzięki kompatybilności z asystentem Google, Apple HomeKit, Alexą i SmartThings.


Zgrupuj niemało żarówek

Ustawiaj każdą żarówkę osobno albo zgrupuj je ze sobą i steruj nimi wszystkimi równocześnie. Możesz zsynchronizować oświetlenie w całym pomieszczeniu lub w całym domu i kontrolować je wszystkie, bez względu na to, gdzie jesteś.


Steruj swoim oświetleniem z każdego miejsca

Dzięki aplikacji Yeelight na iOS i Android możesz zdalnie kontrolować oświetlenie, gdziekolwiek jesteś przy pomocy smartfona czy tabletu. Nie masz pewności, czy wyłączyłeś wszystkie światła, zanim wyszedłeś z domu? A może zapomniałeś zostawić włączone światło swemu pupilowi? teraz możesz sterować nim z każdego miejsca poza domem.


dostosuj ustawienia w zależności od pory dnia

Wstawanie o 7 rano jest dla Ciebie problemem? Zaprogramuj światła tak, żeby włączyły się przed Twoim budzikiem. Jeśli nie uwielbiasz zasypiać w ciemności, ustaw żarówkę w ten sposób, aby wyłączyła się po kilkunastu minutach od położenia się do łóżka.


Synchronizuj światło ze swoją codzienną rutyną

W nieskomplikowany sposób możesz synchronizować mnóstwo żarówek z inteligentnym timerem, ustawić harmonogramy, włączyć je, wyłączyć lub ustawić jasność.


Łatwa instalacja

Każda z żarówek wbudowane Wi-Fi, więc nie potrzebujesz żadnych dodatkowych sprzętów. Starczy wkręcić żarówkę, uruchomić aplikację i użyć smartfon, tablet albo domowy, inteligentny głośnik,radować się swym własnym inteligentnym oświetleniem.


Energooszczędna

Dzięki nieprzeciętnej sprawności, żarówka zużywa o 15% mniej energii od poprzedniego modelu i widocznie mniej od typowej żarówki. Dodatkowo, poprzez ustawienie timera możesz sterować tym, w jakich godzinach ma być włączona, więc nie musisz się więcej martwić o to, iż świeci się w pomieszczeniu, w którym nikt nie przebywa.

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.