Menu

Żarówka YEELIGHT YLDP12YL

Cechy produktu

  • Producent YEELIGHT 

Opis

Yeelight Filament - Twoje inteligentne oświetlenie w stylu vintage

Inteligentna żarówka Yeelight Filament w stylu vintage, nada Twojemu wnętrzu niesamowitego klimatu. Możesz nią sterować za pomocą głosu albo aplikacji i decydować o tym, jaką mocą ma świecić oraz kiedy ma się włączać i wyłączać, dzięki możliwości ustawienia harmonogramu. Jest kompatybilna z aplikacjami Apple HomeKit, SmartThings i asystentem Google.


Ciesz się swym inteligentnym domem

Yeelight Filament jest kompatybilna z asystentami Google i Alexa, więc możesz bez trudu i w komfortowy sposób sterować nią przy pomocy głosu. Starczy, iż powiesz odpowiednią komendę, a żarówka włączy się albo wyłączy. To Ty decydujesz o tym, jak brzmi komenda dzięki ustawieniu jej w aplikacji.


Energooszczędna

Dzięki technologii Traditional Glass Technology i jej niezwykłej efektywności, żarówka świeci mocą 117 lm / W, co powoduje,znacznie zaoszczędzisz zużycie energii w swoim domu. W dodatku, przez ustawienie harmonogramu, możesz sterować tym, w jakich godzinach ma być włączona, więc nie musisz się więcej martwić o to, iż świeci się w pomieszczeniu, w którym nikt nie przebywa.


Stwórz odpowiednią atmosferę

Zmieniaj nastrój wnętrza przy pomocy jednego kliknięcia albo z asystentem głosowym. Dostosuj oświetlenie do sytuacji i ciesz się chwilą. Nieważne czy masz ochotę na drzemkę, czy musisz trochę popracować – Yeelight pomoże Ci stworzyć świetne warunki do każdej sytuacji.


Zaprogramuj ją według swoich potrzeb

Wstawanie o 7 rano jest dla Ciebie problemem? A więc zaprogramuj ją tak, żeby świeciła coraz jaśniej, aż do momentu, w którym włączy się budzik. Jeśli nie uwielbiasz zasypiać w ciemności, ustaw żarówkę w ten sposób, by wygasiła się po kilkunastu minutach od położenia się do łóżka.


Inteligentna aplikacja

Dzięki aplikacji Yeelight na iOS i Androida możesz zdalnie kontrolować oświetlenie, gdziekolwiek jesteś przy pomocy smartfona czy tabletu. Nie masz pewności, czy wyłączyłeś wszystkie światła, zanim wyszedłeś z domu? A może zapomniałeś zostawić włączone światło swemu pupilowi? dzisiaj możesz sterować nim z każdego miejsca poza domem.


Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.