Menu

Chieftec Zasilacz PPS-750FC 750W Polaris 80PLUS Gold

Cechy produktu

  • Producent Chieftec 
  • Moc 750 W

Opis

CHIEFTEC wprowadza na rynek kolejną nową linię zasilaczy POLARIS. Dzięki wysokiej jakości, pełnej modułacji kabli i posiadaniu certyfikatu 80 PLUS GOLD zasilacze te znadują się w czołówce progresywnych technice. Zasilacze z serii POLARIS wyposażone są w najnowocześniejszą technikę taką jak LLC Half-Bridge, przetwornik napięcia DC-DC i wysoką gęstość mocy (hight power density design), co zapewnia najwyższą produktywność przy kompaktowych rozmiarach.

Dzięki zaledwie 140mm długości i w pełni modułowemu zarządzaniu kablami, kolekcja POLARIS jest nieskomplikowana w instalacji w dowolnym systemie ze typowym zasilaczem ATX. Niezależnie od tego czy potrzebujemy zasilacz niewielkich wymiarów do kompaktowej obudowy, czy długich kabli (650mm) do sporej pokrywy, kolekcja POLARIS spełni oczekiwania w każdym przypadku.


Pozostałe parametry
Bezpieczeństwo AFC (samoczynna kontrola prędkości obrotowej wentylatora) OCP (zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem) OPP (zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe) OTP (zabezpieczenie przed przegrzaniem) OVP (zabezpieczenie przeciwprzepięciowe) SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe) SIP (ochrona przed przepięciami i udarami) UVP (zabezpieczenie podnapięciowe)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.