Menu

COOLER MASTER ZASILACZ MWE WHITE 600W V2 80+ - MPE-6001-ACABW-EU- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent COOLERMASTER 
  • Moc 600 W

Opis

Zasilacz MWE White 600W V2 80+ POWER UP

linia zasilaczy MWE White proponuje prosty i pewny sposób na bezpieczne i wydajne zasilanie Twojego komputera. Certyfikacja 80 Plus, technologia DC-DC+LLC, pojedyncza linia 12V, aktywne PFC oraz wentylator HDB reagujący na ciepło powodują, iż zasilacz ten pozostaje wierny swojemu oryginalnemu przeznaczeniu. Zasilacz sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom bez żadnych kłopotów lub wyzwań z konfiguracją bądź synchronizacją ustawień. Po prostu podłącz go do Twojego komputera i zacznij działać. Nie możesz się pomylić wybierając zasilacze MWE white.

dokument 80 PLUS standard 230V EU

Ważnym jest zrozumienie czym tak naprawdę jest skuteczność i co tak naprawdę oznaczają zróżnicowane oceny i wskaźniki. Wskaźnik sprawności wskazuje, ile mocy jest zatrzymywane i/albo tracone w trakcie transferu zasilania do Twoich elementów. Nie wskazuje on ogólnej jakości zasilacza zasilacz nie potrzebuje dokumentu 80 Plus Gold żeby być bezpiecznym i bezawaryjnym. Kolekcja MWE White zapewnia standardową efektywność na poziomie 85% będąc jednocześnie bezpiecznym i bezawaryjnym rozwiązaniem.

120MM HDB FAN

Ciągła walka pomiędzy chłodzeniem a hałasem jest tak stara, jak sama branża komputerów. Utrzymanie komponentów w optymalnej, chłodnej temperaturze bez konieczności słyszenia szumu wiatraków jest w dalszym ciągu jednym z największych wyzwań dla wszystkich technologii chłodzenia opartych na wentylatorach. Rozwiązaniem tego problemu w zasilaczach MWE White jest termoczuły wentylator 120mm HDB. Jego obroty są zależne od temperatury systemu, i są stale regulowane żeby zasilacz działał płynnie i przy znikomym poziomie hałasu.

POJEDYNCZA LINIA +12V

Dostarczanie zasilania z gniazdka w ścianie do Twoich elementów jest skomplikowaną sytuacją. Napięcie na wejściu jest na innym poziomie niż wymagają tego komponenty musi ono zatem najpierw być podane do konwertera, aby zapewnić, iż Twoje komponenty nie zostaną przeciążone. Linie/szyny użyte do przenoszenia napięcia muszą być bezusterkowe i zapewnić spójne działanie całego systemu. To właśnie dlatego, zasilacze MWE White używają tylko jedną szynę +12V do tego cyklu. W ten sposób wszystkie części w Twoim komputerze są stale zasilane mocą z tego samego źródła, żeby zagwarantować spójność między połączeniami.

UKŁAD DC-TO-DC

W komputerze wymagane jest kilka różnych poziomów napięć. Prąd z gniazdka ma inny woltaż niżeli potrzebują tego komponenty. Cykl konwertowania napięcia z gniazdka do poszczególnych komponentów i ich wymagań wymaga specjalnych aby dokonać tego szybko, skutecznie i bezpiecznie. Technika DC-DC+LLC w zasilaczach MWE White została precyzyjnie wytworzona żeby osiągnąć ten cel. Układ Dual Forward został zaprojektowany do cichej konwersji napięcia z 12V do 3V oraz 5V zachowując produktywność 80 Plus i zminimalizowane ryzyko uszkodzenia Twoich części.

TRYB CICHY

Zasilacze MWE White posiadają zaimplementowany tryb cichy dla operacji przy niskich obciążeniach. Kiedy Twój system jest w stanie spoczynku, bądź działa z niższymi obciążeniami, wentylator nie będzie się obracał co zagwarantuje bezgłośne działanie. Kiedy Twój system osiągnie odpowiedni poziom, wentylator HDB 120mm automatycznie się aktywuje aby schłodzić Twój zasilacz zależnie od potrzeb.

PŁASKIE, CZARNE KABLE

Dla wielu ludzi budujących komputery estetyka jest ważną sprawą, a okablowanie może być jedną z najszczególniej kłopotliwych części montażu komputera. Kable mogą być mylące, za krótkie, za długie i prawie nigdy nie wyglądają należycie, Zasilacze MWE White używają czarnych, płaskich i rozciągliwych kabli, aby rozwiązać te problemy. Te kable są bardziej rozciągliwe a dzięki temu można je z łatwością zamontować w komputerze na dodatek zajmują mniej miejsca. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji mniejszych obudów komputerowych i pozwala na zachowanie prawidłowego przepływu powietrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.