Menu

Corsair SFX series SF600 Platinum Zasilacz do komputera - 600 wat - 92 mm - 80 Plus 80+ Platinum

Cechy produktu

  • Producent Corsair 
  • Moc 600 W

Opis

Zasilacze SFX serii CORSAIR SF proponują wszystko, co gwarantuje niski poziom szumów w luksusowym zasilaczu 80 PLUS Platinum, gotowym do zasilania najkorzystniejszych na świecie komputerów typu small form factor. Seria SF PLATINUM o wysokiej gęstości zapewnia wysoką wydajność i niski poziom hałasu w kompaktowym formacie SFX, bez uszczerbku dla ciągłej mocy, bezawaryjności i jakości.

Zasilacze serii SF PLATINUM są wyposażone w wysokiej jakości kable z pojedynczą tuleją, wyekwipowane w sprężysty rękaw paracord, gotowe do przyłączenia się do nowego komputera klasy high-end. Kable z jednostkowym oplotem sprawiają, że prowadzenie kabli i zarządzanie kablami są proste, a ich profil jest mniejszy, a elastyczność w porównaniu z zestawami kabli płaskich lub z oplotem.

Zasilacze SF PLATINUM zapewniają moc z ponad 92% sprawnością, żeby utrzymać niskie zużycie energii, hałas, temperaturę i rachunki za energię. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej klasy kondensatorów elektrolitycznych, seria SF PLATINUM zapewnia nieporównaną moc i długofalową bezusterkowość, jakiej można oczekiwać od zasilacza CORSAIR.

Przy niskich i przeciętnych obciążeniach wentylator chłodzący SF600 PLATINUM nie obraca się, tak długo, jak go nie potrzebujesz, do niemalże cichej pracy....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.