Menu

Green Cell Zasilacz PRO 18.5V 6.5A 120W 7.4-5.0mm do HP 6710b AD47P

Opis

Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO 18.5V 6.5A 120W AD47P

Wybierz bezawaryjność

Ładowarka Green Cell PRO to najpewniejsze źródło zasilania dla Twojego notebooka. Stworzona z najwyższej jakości materiałów i układów elektronicznych, abyś był pewien że nie zawiedzie w ważnym momencie.

Zasilacz kolekcji PRO

Zasilacze serii fachowej są z założenia efektywne i wytrzymałe. Zaopatrzono je w komplet zabezpieczeń elektronicznych dbających o precyzyjną kontrolę parametrów ładowania. Naładują one Twojego notebooka nie tylko szybko, lecz i bezpiecznie.

nieprzeciętna solidność

Przemyślana kompozycja i wysoka jakość komponentów wpływają na podwyższoną odporność ładowarki. Dodatkowy filtr sieciowy filtruje napięcie już na wejściu zasilacza, a większy radiator efektywniej odprowadza ciepło dzięki temu ładowarka nie nagrzewa się. Wszystko to powoduje, iż zasilacz jest zdumiewająco wytrzymały i może pracować bezusterkowo latami.

praktyczny i estetyczny

Ładowarka Green Cell PRO sprawdzi się świetnie niezależnie czy potrzebujesz drugiej ładowarki np. Do pracy, czy też stara uległa awarii. W pakiecie z zasilaczem znajduje się dedykowany kabel zasilający zapewniający maksymalną swobodę stosowania. Najwyższa jakość wykonania ładowarki połączona jest z progresywnym, estetycznym wyglądem.

Świeża energia dla Twojego laptopa

Z ładowarką linii PRO Twój notebook zyska świeże życie, a my zadbamy o środowisko. Nie tylko projektując wytrzymały sprzęt na lata, ale też promując i finansując odzysk i recykling zużytego sprzętu elektronicznego.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.