Menu

Krux Generator 650W 80+ Gold

Cechy produktu
  • Producent Krux 
  • Moc 650 W
Opis

KRUX Generator 650 W to zasilacz ATX wytworzony dla graczy. Cechuje się niezwykle wysoką efektywnością ponad 90%, popartą certyfikatem 80 PLUSGold z dodatkowym kompletem zabezpieczeń. Wewnątrz znajdują się kondensatory wytworzone w Japonii.

najszczególniejszym punktem zasilacza jest pojedyncza linia 12 V, będącą w stanie dostarczyć aż do 648 W (54 A) mocy do kluczowych podzespołów. Takie połączenie jest rewelacyjnie dla wymagających użytkowników, korzystających z mocnego procesora w tandemie z sprawną kartą graficzną.potężna linia dostarczająca moc do CPU i GPUW zasilaczu KRUX Generator 650 W postawiliśmy na maksymalnie mocną pojedynczą linię +12 V (moc do 648 W).

Z tej linii czerpią moc najważniejsze podzespoły w komputerze gracza, czyli procesor i karta graficzna. Pojedyncza linia, w odróżnieniu od kilku, cechuje się opornością na nagłe wzrosty poboru mocy, w sytuacji których, zasilacz zaopatrzony w dwie albo więcej linii, zostałby wyłączony z powodu przeciążenia.Ponad certyfikatem 80 PLUS GoldZnakomita skuteczność zasilaczy KRUX z linii Generator została potwierdzona dokumentem 80 PLUSGold.

podczas badań certyfikacyjnych, zmierzone cechy przewyższyły te wymagane do otrzymania dokumentu. 88% przy obciążeniu 20%, 90% przy obciążeniu równym 50% oraz 87% przy pełnej mocy zasilacza. Powyższe certyfikowane testy są dowodem na długowieczna pracę bez usterek, choćby przy szczególnie wysokim stałym obciążeniu.Japońskie kondensatoryPrzy budowie zasilaczy KRUX Generator wykorzystaliśmy bezawaryjne aluminiowo-polimerowe kondensatory elektrolityczne tworzone w Japonii, a potężniej w fabrykach Nichicon i Nippon Chemicon.

Wszystkie kondensatory, które znajdują się w zasilaczu pracują bezusterkowo aż do temperatury rzędu 105°C. Oprócz wysokiej wytrzymałości i trwałości w wysokich temperaturach, kondensatory te znamionują się wysokim poziomem filtracji niekorzystnych wahań napięć.

Ma to kolosalnie pozytywny wpływ na działanie wysokowydajnych podzespołów, znamionujących się pokaźnym zapotrzebowaniem na ciągłą moc bez żadnych wahań.Przemyślany projekt o niewielkim wymiarzeJedną z cech zasilacza KRUX Generator, która rzuca się od razu w oczy jest jego znikomy rozmiar.

Długość pokrywy to zaledwie 14 cm. Pozwala to na łatwiejsze manewrowanie jednostką w mniejszych oraz ciaśniejszych obudowach. Za chłodzenie wnętrza odpowiada 12 cm wentylator z trwałym łożyskiem FDB produkcji japońskiej.

Poza wysoką produktywnością, cechuje się on cichą pracą. Kompensowanie zbędnego hałasu oraz powiększenie przewiewności, jest także wykonywane dzięki zaimplementowaniu zmyślnej perforacji pokrywy o strukturze plastra miodu.

Niskie temperatury we wnętrzu Generatora posiadają pozytywny wpływ na długą i niezawodną pracę, co potwierdza długa 5 letnia gwarancja.Przetwornica Full Bridge DC-DC z kompletem zabezpieczeńW zasilaczu komputerowym KRUX Generator 650 W znajduje się pakiet zabezpieczeń, przekładających się bezpośrednio na bezobsługową pracę oraz długowieczność.

Zasilacz został zaopatrzony w następujące zabezpieczenia: OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, SIP, UVP. Za regulację napięć oraz mocy odpowiada przetwornica DC-DC produkowana w technice Pełnego Mostka (tzw. Full Bridge) z dodatkowymi technologiami ulepszającymi stabilność w całym zakresie napięć i mocach dostępnych w zasilaczu.W pełni modularne płaskie przewodyGenerator 650 W został zaopatrzony w pełni modularną wiązkę przewodów.

Oznacza to, że przewody niepotrzebne w danej chwili zostają w pudełku i nie muszą być ukrywane w obudowie. Możliwość odpięcia każdego z przewodów pozwala w dodatku na bezdyskusyjnie wygodniejsze ich przeprowadzenie.

Mogą zostać poprowadzone tak, by nie wystawały w nieplanowanych miejscach i nie wpływały negatywnie na przepływ powietrza. Każdy przewód, znajdujący się w komplecie jest płaski (kable są umieszczone obok siebie w szeregu), wpływa to wyśmienicie, na możliwości aranżacji wnętrza w ciasnych kompozycjach, gdzie nie przewidziano zbyt niemało miejsca na szerokie wiązki przewodów.wymiary: 86 * 150 * 140 mmAkcesoria w komplecie: Pozostałe cechy: komplet modularnego okablowania przewód zasilający 230 V EU (IEC 320 C13) Śrubki montażowe Instrukcję obsług...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.