Menu

SilentiumPC Supremo FM2 Gold 650W 80+ Gold - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 
  • Moc 650 W

Opis

Konwertery DC-DC skrupulatną regulację napięć, jednostajną pracę, a także całkowitą ciągłą moc 650 W. Nowoczesna budowa zasilaczy Supremo FM2 umożliwia dostarczenie aż 54A (648 W) na pojedynczej linii +12 V, więc seria ta jest genialnym wyborem dla high-endowych konfiguracji sprzętowych takich jak komputery dla graczy czy stacje robocze.

Zasilacz SilentiumPC Supremo FM2 Gold 650 W to najnowsza wersja zasilacza z tej linii, który ma być podstawą do budowy najwydajniejszych komputerów. Za zasilanie podzespołów komputera odpowiada platforma proponująca wyjątkowo wysoką skuteczność energetyczną, wynoszącą do 92%, co zostało potwierdzone certyfikatem 80 PLUS®Gold.

Wysoka wydajność przekłada się na niższe rachunki za energię elektryczną, niższe temperatury pracy, a tym samym cichsze działanie wentylatora. Wysoka wydajność zasilacza umożliwiła zastosowanie wyjątkowo cichego systemu chłodzenia.

Kluczowym elementem jest sterowany termicznie wentylator 120 mm z wytrzymałym i niezwykle cichym łożyskiem FDB. Specjalnie zaprojektowany grill ułatwia przepływ powietrza minimalizując hałas. Przy niskim i średnim obciążeniu wentylator obraca się z prędkością około 900 obrotów na minutę.

Do budowy zasilaczy Supremo FM2 zaimplementowano bezawaryjne japońskie kondensatory elektrolityczne, a także aluminiowo-polimerowe (solid state), mogące pracować w temperaturach do 105°C. Nad bezpieczeństwem zasilacza Supremo FM2 650W i zasilanych przez niego części czuwa pełen komplet zabezpieczeń broniących m.

in. Przed zwarciami czy przeciążeniem. Wyróżnikiem kolekcji FM2 jest w pełni modularne okablowanie dzięki czemu użytkownik sam decyduje, które przewody są mu obecnie konieczne, co istotnie upraszcza zorganizowanie przestrzeni w obudowie jak ponadto poprawienie samego przepływu powietrza.

na dodatek, w organizacji okablowania w samej obudowie, pomoże osiem załączonych do zasilacza opasek rzepowych. Płaskie, taśmowe wiązki kablowe umożliwiają funkcjonalne rozprowadzenie przewodów po wnętrzu obudowy poprawiając równocześnie cyrkulację powietrza w obudowie oraz aspekty wizualne.

Wszystkie przewody tworzono z sprężystych taśmowych wiązek, a bogactwo złącz m.in. Czterech PCI-E 6+2 pin służących do zasilenia karty graficznej, zezwala na podłączenie innowacyjnych, szczególnie sprawnych składników komputerowych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.