Menu

SilentiumPC Vero L3 Bronze 700W 80+ Bronze

Cechy produktu

 • Producent SilentiumPC 
 • Moc 700 W

Opis

SilentiumPC Vero L3 700W

Zasilacz ATX Vero L3 700 W to wyjątkowo wysoka skuteczność, potwierdzona dokumentem 80 PLUS® Bronze 230V, nowoczesne i sprawne konwertery DC-DC, niezwykle mocna pojedyncza linia +12 V, jak również szczególnie ciche działanie w pokaźnym zakresie obciążenia oraz bogaty komplet płaskiego i czarnego okablowania.

Wysokie atrybuty zasilaczy komputerowych Vero L3 to efekt wykorzystania w ich budowie sprawdzonych elementów wysokiej klasy, znanych dotychczas raczej z wyższych segmentów. Podstawą są konwertery DC-DC jak także tajwańskie kondensatory elektrolityczne (w tym ten główny, filtrujący rozszerzony do 470 µF) i aluminiowo-polimerowe (solid state) Teapo, wszystkie certyfikowane do działania w temperaturze do 105⁰C. Gwarantuje to precyzyjną regulację napięć, jednostajne działanie, wysoką maksymalną moc, także podczas długofalowego obciążenia i przy nowoczesnych procesorach i kartach graficznych, których zapotrzebowanie na energię elektryczną dynamicznie zmienia się w trakcie działania.

 • 700 W całkowitej mocy ciągłej
 • Konwertery DC-DC
 • dokument 80 PLUS® Bronze – efektywność energetyczna do 90% @ 230 V
 • nad wyraz potężna, pojedyncza linia +12 V budująca do 696 W
 • Wyłącznie tajwańskie kondensatory Teapo: elektrolityczne, a także aluminiowo-polimerowe (solid state) Certyfikowane do 105 st. C
 • Główny kondensator odfiltrowujący: Teapo 470 µF 450 V
 • szczególnie ciche działanie aż do 500 W obciążenia
 • Trzy złącza PCI-E 8-pin (3 × 6+2) – dla wymagającej karty graficznej
 • Dwa złącza EPS 8-pin (2 × 4+4) – dla podkręconych procesorów
 • Pełna zgodność z trybami C6/C7 Intel i normą ErP Lot 6 2013
 • zestaw zabezpieczeń
 • Taśmowe i elastyczne przewody upraszczające aranżację okablowania,
 • 14-centymetrowa głębokość zasilacza


dokument 80PLUS® Bronze

Wysoka wydajność Vero L3 700 W potwierdzona została certyfikatem 80 PLUS® Bronze. Zmierzona efektywność zasilaczy spełnia oczekiwania standardu z dużą nawiązką: około 88% przy 20-procentowym obciążeniu, ~90% przy 50% i ponad 88% przy zapotrzebowaniu równym mocy maksymalnej zasilacza.


Cichy wentylator

nieduże straty wynikające z wysokiej produktywności przekładają się nie tylko na niższe rachunki za prąd. To także mniejsza liczba wydzielanej energii grzejnej, a tym samym niższe temperatury w środku zasilacza SilentiumPC Vero L3 700W Bronze i cichsze działanie jego wentylatora. Pomaga w tym na dodatek zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza wnętrze z radiatorami o zwiększonej pojemności grzejnej.

dzięki temu, sterowany termicznie wentylator Sigma HP 120 mm z łożyskiem HBS może działać z bardzo niską prędkością (do 750 obr./min) aż do połowy obciążenia mocy znamionowej zasilacza. Jednak nawet przy większym zapotrzebowaniu wentylator nie rozkręca się powyżej 1000 obr./min: do około 500 W w Vero L3 700 W. Tym samym, szum generowany przez wentylator jest wyraźnie cichszy niżeli w poprzedniej rodzinie zasilaczy Vero L2/M2.


potężna pojedyncza linia +12 V

Wszystkie zasilacze ATX z rodziny Vero L3 wyekwipowane zostały w konwertery DC-DC i jedną potężną linię +12 V, która odpowiedzialna jest za dostarczenie prądu do najbardziej wymagających elementów czyli procesora i karty graficznej. Taka budowa zasilacza pozwala na dużą swobodę w konfiguracji komputera, niezależnie od tego czy ma to być zestaw dla gracza – zbalansowane obciążenie generowane poprzez procesor i kartę graficzną, czy stacja robocza z niebywale sprawnym i wymagającym CPU. Vero L3 700 W jest w stanie dostarczyć 696 W na linii +12 V w sposób ciągły.


Zasilacze SilentiumPC Vero L3 zaopatrzone zostały w zestaw zabezpieczeń:
 • OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
 • SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
 • OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
 • SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
 • UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem


Bogaty zestaw złącz

Zasilacz Vero L3 700 W ma eleganckie, czarne wykończenie Pure Black oraz komfortowe, płaskie i taśmowe wiązki kablowe, które przystępne rozprowadzenie przewodów w środku obudowy, ulepszając równocześnie cyrkulację powietrza. Komplet przewodów i złącz został dostosowany do mocy i tym samym możliwości zasilacza.

w przypadku Vero L3 700 W mówimy o następującym zestawie przewodów: ATX 24-pin; podwójny 8-pinowy EPS 12 V (2× 4+4); trzy końcówki PCI-Express 8-pin (każda w systemie 6+2); pakiet przewodów SATA (7 sztuk) i MOLEX (×2).


Krótka, 14-centymetrowa obudowa

dodatkowo, Vero L3 700 W ma obudowę o mniejszych wymiarach. Kompletna głębokość wynosi 140 mm, co znacząco upraszcza aranżację okablowania w obudowach z małą ilością miejsca w dolnej komorze i zatoce serwisowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.