Menu

SilentiumPC Vero M3 Bronze 600W 80+ Bronze

Cechy produktu
 • Producent SilentiumPC 
 • Moc 600 W
Opis
SilentiumPC Vero M3 600W

Zasilacz ATX Vero M3 600 W to niezwykle wysoka sprawność, potwierdzona certyfikatem 80 PLUS® Bronze 230V, innowacyjne i skuteczne konwertery DC-DC, bardzo konkretna pojedyncza linia +12 V, jak w dodatku nad wyraz ciche działanie w obfitym zakresie obciążenia, a także bogaty pakiet częściowo modularnego, płaskiego i czarnego okablowania.

Wysokie parametry zasilaczy komputerowych Vero M3 to efekt wykorzystania w ich budowie sprawdzonych składników wysokiej klasy, znanych dotychczas raczej z wyższych segmentów. Podstawą są konwertery DC-DC jak jeszcze tajwańskie kondensatory elektrolityczne (w tym ten główny, oczyszczający rozszerzony do 390 µF) i aluminiowo-polimerowe (solid state) Teapo, wszystkie certyfikowane do działania w temperaturze do 105⁰C. Gwarantuje to precyzyjną regulację napięć, jednostajne działanie, wysoką maksymalną moc, także podczas długookresowego obciążenia i przy progresywnych procesorach i kartach graficznych, których zapotrzebowanie na energię elektryczną dynamicznie zmienia się podczas działania.

 • 600 W całkowitej mocy ciągłej
 • Konwertery DC-DC
 • Częściowo modularne okablowanie
 • atest 80 PLUS® Bronze – produktywność energetyczna do 89% @ 230 V
 • nad wyraz potężna, pojedyncza linia +12 V budująca do 588 W
 • Wyłącznie tajwańskie kondensatory Teapo: elektrolityczne i aluminiowo-polimerowe (solid state) certyfikowane do 105 st. C
 • Główny kondensator oczyszczający: Teapo 390 µF 450 V
 • wyjątkowo ciche działanie aż do 500 W obciążenia
 • Dwa przewody PCI-E 8-pin (2 × 6+2) – dla wymagającej karty graficznej
 • Dwa złącza EPS 8-pin (2 × 4+4) – dla podkręconych procesorów
 • Pełna zgodność z trybami C6/C7 Intel i normą ErP Lot 6 2013
 • komplet zabezpieczeń
 • Taśmowe i sprężyste przewody upraszczające aranżację okablowania


certyfikat 80PLUS® Bronze
Wysoka wydajność Vero M3 600 W potwierdzona została atestem 80 PLUS® Bronze. Zmierzona efektywność zasilaczy spełnia wymagania standardu z dużą nawiązką: około 87% przy 20-procentowym obciążeniu, ~90% przy 50% i ponad 87% przy zapotrzebowaniu równym mocy maksymalnej zasilacza.

Cichy wentylator
niewiele znaczące straty wynikające z wysokiej produktywności przekładają się nie tylko na niższe rachunki za prąd. To także mniejsza ilość wydzielanej energii grzewczej, a tym samym niższe temperatury w środku zasilacza SilentiumPC Vero M3 600W Bronze i cichsze działanie jego wentylatora. Pomaga w tym dodatkowo zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza wnętrze z radiatorami o powiększonej pojemności grzejnej.
dzięki temu, sterowany cieplnie wentylator Sigma HP 120 mm z łożyskiem HBS może działać z nad wyraz niską szybkością (do 750 obr./min) aż do połowy obciążenia mocy znamionowej zasilacza. Jednak nawet przy pokaźniejszym zapotrzebowaniu wentylator nie rozkręca się powyżej 1000 obr./min: do około 500 W w Vero M3 600 W. Tym samym, szum generowany przez wentylator jest wyraźnie cichszy niż w poprzedniej rodzinie zasilaczy Vero L2/M2.

konkretna pojedyncza linia +12 V
Wszystkie zasilacze ATX z rodziny Vero M3 wyekwipowane zostały w konwertery DC-DC i jedną potężną linię +12 V, która odpowiedzialna jest za dostarczenie prądu do najbardziej wymagających komponentów czyli procesora i karty graficznej. Taka budowa zasilacza zezwala na dużą swobodę w konfiguracji komputera, niezależnie od tego czy ma to być pakiet dla gracza – zbalansowane obciążenie generowane poprzez procesor i kartę graficzną, czy stacja robocza z niesłychanie produktywnym i wymagającym CPU. Vero M3 600 W jest w stanie dostarczyć 588 W na linii +12 V w sposób ciągły.

Zasilacze SilentiumPC Vero M3 wyposażone zostały w komplet zabezpieczeń:
 • OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
 • SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
 • OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
 • SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
 • UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem

Częściowo modularne i bogate w złącza okablowanie
Vero M3 Bronze 600 W jest częściowo modularny: na stałe przymocowane są zawsze stosowane wiązki ATX 24-pin i 8-pinowe przewody EPS (dwie końcówki w systemie 4+4), natomiast reszta okablowania (w tym wiązki PCI-E, MOLEX i SATA) jest modularna i może być dowolnie odłączana/przyłączana w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika. Ponadto, wszystkie przewody są płaskie, co pozwala na ich nieskomplikowane rozprowadzenie wewnątrz obudowy, polepszając równocześnie cyrkulację powietrza.
Pełny pakiet okablowania w przypadku Vero M3 600 W wygląda następująco: ATX 24-pin; podwójny 8-pinowy EPS 12 V (2× 4+4); dwa modularne przewody PCI-Express 8-pin (każdy w systemie 6+2); zestaw trzech odpinanych kabli SATA (7 końcówek) i MOLEX (×2).
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.