Menu

SilentiumPC Vero M3 Bronze 700W 80+ Bronze

Cechy produktu

 • Producent SilentiumPC 
 • Moc 700 W

Opis

SilentiumPC Vero M3 700W

Zasilacz ATX Vero M3 700 W to nad wyraz wysoka skuteczność, potwierdzona atestem 80 PLUS® Bronze 230V, nowoczesne i sprawne konwertery DC-DC, niezwykle konkretna pojedyncza linia +12 V, jak też niezwykle ciche działanie w znacznym zakresie obciążenia i bogaty komplet częściowo modularnego, płaskiego i czarnego okablowania.

Wysokie atrybuty zasilaczy komputerowych Vero M3 to efekt użycia w ich budowie sprawdzonych składników wysokiej klasy, znanych dotychczas raczej z wyższych segmentów. Podstawą są konwertery DC-DC jak na dodatek tajwańskie kondensatory elektrolityczne (w tym ten główny, przefiltrowujący rozszerzony do 470 µF) i aluminiowo-polimerowe (solid state) Teapo, wszystkie certyfikowane do działania w temperaturze do 105⁰C. Zapewnia to skrupulatną regulację napięć, zrównoważone działanie, wysoką maksymalną moc, także podczas długofalowego obciążenia i przy postępowych procesorach i kartach graficznych, których zapotrzebowanie na energię elektryczną dynamicznie zmienia się w trakcie działania.

  • 700 W całkowitej mocy ciągłej
  • Konwertery DC-DC
  • Częściowo modularne okablowanie
  • dokument 80 PLUS® Bronze – wydajność energetyczna do 90% @ 230 V
  • nad wyraz potężna, pojedyncza linia +12 V tworząca do 696 W
  • Wyłącznie tajwańskie kondensatory Teapo: elektrolityczne oraz aluminiowo-polimerowe (solid state) certyfikowane do 105 st. C
  • Główny kondensator oczyszczający: Teapo 470 µF 450 V
  • szczególnie ciche działanie aż do 500 W obciążenia
  • Trzy przewody PCI-E 8-pin (3 × 6+2) – dla wymagającej karty graficznej
  • Dwa złącza EPS 8-pin (2 × 4+4) – dla podkręconych procesorów
  • Pełna zgodność z trybami C6/C7 Intel oraz normą ErP Lot 6 2013
  • pakiet zabezpieczeń
  • Taśmowe i rozciągliwe przewody ułatwiające aranżację okablowania


  dokument 80PLUS® Bronze

  Wysoka produktywność Vero M3 700 W potwierdzona została certyfikatem 80 PLUS® Bronze. Zmierzona skuteczność zasilaczy spełnia wymagania standardu z dużą nawiązką: około 88% przy 20-procentowym obciążeniu, ~90% przy 50%, a także ponad 88% przy zapotrzebowaniu równym mocy maksymalnej zasilacza.


  Cichy wentylator

  drobne straty wynikające z wysokiej skuteczności przekładają się nie tylko na niższe rachunki za prąd. To także mniejsza liczba wydzielanej energii grzewczej, a tym samym niższe temperatury w środku zasilacza SilentiumPC Vero M3 700W Bronze i cichsze działanie jego wentylatora. Pomaga w tym na dodatek zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza wnętrze z radiatorami o rozszerzonej objętości grzejnej.

  dzięki temu, sterowany cieplnie wentylator Sigma HP 120 mm z łożyskiem HBS może działać z bardzo niską prędkością (do 750 obr./min) aż do połowy obciążenia mocy znamionowej zasilacza. Jednak choćby przy większym zapotrzebowaniu wentylator nie rozkręca się powyżej 1000 obr./min: do około 500 W w Vero M3 700 W. Tym samym, szum generowany poprzez wentylator jest wyraźnie cichszy niżeli w poprzedniej rodzinie zasilaczy Vero L2/M2.


  konkretna pojedyncza linia +12 V

  Wszystkie zasilacze ATX z rodziny Vero M3 zaopatrzone zostały w konwertery DC-DC i jedną mocną linię +12 V, która odpowiedzialna jest za dostarczenie prądu do najistotniej wymagających składników czyli procesora i karty graficznej. Taka budowa zasilacza umożliwia dużą swobodę w konfiguracji komputera, niezależnie od tego czy ma to być komplet dla gracza – zbalansowane obciążenie generowane przez procesor i kartę graficzną, czy stacja robocza z nieprzeciętnie produktywnym i wymagającym CPU. Vero M3 700 W jest w stanie dostarczyć 696 W na linii +12 V w sposób ciągły.


  Zasilacze SilentiumPC Vero M3 zaopatrzone zostały w komplet zabezpieczeń:
  • OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
  • SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
  • OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
  • SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
  • UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem


  Częściowo modularne i bogate w złącza okablowanie

  Vero M3 Bronze 700 W jest częściowo modularny: na stałe przymocowane są zawsze wykorzystywane wiązki ATX 24-pin i 8-pinowe przewody EPS (dwie końcówki w systemie 4+4), natomiast reszta okablowania (w tym wiązki PCI-E, MOLEX i SATA) jest modularna i może być dowolnie odłączana/przyłączana w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika. Na dodatek, wszystkie przewody są płaskie, co umożliwia ich proste rozprowadzenie w środku obudowy, udoskonalając jednocześnie cyrkulację powietrza.

  Pełny zestaw okablowania w przypadku Vero M3 700 W wygląda następująco: ATX 24-pin; podwójny 8-pinowy EPS 12 V (2× 4+4); trzy modularne przewody PCI-Express 8-pin (każdy w systemie 6+2); komplet trzech odpinanych kabli SATA (7 końcówek) i MOLEX (×2).

  Opinie - 0 opinii

  + Dodaj opinie

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.