Menu

V650 Gold-V2 White Edition moduł zasilaczy 650 W 24-pin ATX ATX Biały, Zasilacz sieciowy do komputera

Cechy produktu

  • Producent Cooler Master 
  • Moc 650 W

Opis

POWER UP

kolekcja V Gold V2 to zasilacze z najwyższej półki o mocach 550, 650, 750, 850w. Oferują klasę sprawności 80 Plus Gold, w pełni modularne okablowanie, opcjonalny tryb półpasywny z hybrydowym przełącznikiem, 135mm wentylator z łożyskiem FDB, kable PCIe 16AWG, a także 10 letnią gwarancję producenta. Ta kolekcja łączy w sobie niemało innowacji i ulepszeń z poprzednich produktów żeby stworzyć produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Japońskie kondensatory, półmostkowy konwerter rezonansowy LLC i technologia DC-DC pracują razem tworząc towar, który szanują nawet profesjonaliści.

atest 80 Plus Gold

wydajność zasilacza jest wyjątkowo ważna, ponieważ bezpośrednio wpływa na wydajność Twojego komputera i wysokość Twoich rachunków. Ocena sprawności nie odzwierciedla jakości czy bezusterkowości zasilacza. Opisuje ona zdolność przenoszenia zasilania z gniazdka wprost do komponentów. Im wyższa produktywność zasilacza, tym mniej łącznej mocy potrzebuje, żeby zasilić Twój komputer. Kolekcja V Gold posiada oznaczenie 80 Plus Gold, co przekłada się na standardową produktywność na poziomie 90%.

Topologia oparta na produktywności

V Gold V2 to profesjonalne zasilacze wyprodukowane dla normalnych użytkowników. To więcej niżeli tylko odznaczenie 80 Plus Gold. To efektywność, stabilność, bezawaryjność, żywotność i mnóstwo więcej. Na jakość wpływ mają elementy zastosowane wewnątrz. Półmostkowy konwerter rezonansowy LLC i technika DC-DC, wytwarzane w 100% z japońskich kondensatorów pracują razem, aby stworzyć zasilacz, który zagwarantuje stabilne i niezawodne napięcie wyjściowe, dla bezpieczniejszej, bezusterkowej pracy i wyższej wydajności.

obszerniejszy, ulepszony wentylator

Zasilacz V Gold V2 pozostaje chłodnym mimo obciążenia. Łożysko FDB zagwarantuje mniejsze tarcie, co zezwala na pracę z niższymi obrotami. Ta technika, w połączeniu z pokaźniejszym 135mm wentylatorem, przekłada się na dłuższą płynną i wydajną pracę, a także ogranicza poziom hałasu i wydłuża żywotność zasilacza.

System chłodzenia jest nie tylko większy, ale też udoskonalony. Kiedy obciążenie zasilacza wynosi poniżej 40%, tryb półpasywny sprawi, że zasilacz będzie całkowicie cichy. Zastosowany analogowy przełącznik pozwala Ci na wyłączenie trybu pracy półpasywnej w dowolnej chwili, kiedy Ci potrzeba osiągać maksymalną skuteczność chłodzenia przez cały czas.

W pełni modularne okablowanie

Kable to zawsze najtrudniejsza część w trakcie składania komputera. V Gold V2 nie rozwiąże wszelkich Twoich problemów z nimi związanych, chociaż jest dobrym początkiem. Dzięki pełnej kontroli i możliwości przypasowania okablowania, nie będziesz musiał przechowywać zbędnych kabli w obudowie. To z kolei przekłada się na poprawienie przepływu powietrza i sprawia, że Twój komputer będzie wyglądał tak korzystnie, jak działa. Dzięki dołączonym przewodom PCIe 16AWG, zyskasz równocześnie na efektywności i stylu. Wszystkie modele posiadają teraz dwa złącza EPS.

*V Gold v2 (White Edition) ma w pakiecie okablowanie w odcieniu białym z czarnymi wtyczkami.

lepsza przewodność kabli

linia V Gold V2 została wyposażona w kable PCIe 16AWG. Kable te są grubsze aniżeli obecny kanon 18AWG, co przekłada się na niższą oporność cieplną w trakcie ich użytkowania. Redukcja wytrzymałości grzewczej poprawia sprawność i stabilność zasilania, przez co Twoje komponenty maksymalnie wykorzystają skuteczność zasilacza. Jako dodatkowy bonus, niższa rezystancja oznacza mniej ciepła oddawanego poprzez kable w obudowie, sprawiając, że komputer będzie chłodniejszy i bezpieczniejszy podczas stosowania charakterystycznych kabli.

10 letnia gwarancja producenta

seria V Gold oferuje najwyższej jakości zasilacze, które mogą I będą zapewniać fachową wydajność przy normalnym poziomie mocy. To, że nie Ci potrzeba zasilacza o mocy 1000w nie oznacza, że nie potrzebujesz jakości, która z nim się konsoliduje. Możesz zaufać temu zasilaczowi we wszelkich swoich potrzebach, niezależnie od tego czy jest to praca, czy długie godziny grania. A jeśli wciąż nie jesteś pewien, wszystkie zasilacze z linii V Gold objęte są 10 letnią gwarancją. Istnieje szansa, że szybciej niżeli ten zasilacz zmienisz miejsce zamieszkania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.